Gå til hovedindhold

GIGABYTE B650M D3HP AX Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

GigabyteBundkortEAN: 4719331859510
Pris fra 883 krtil 1.100 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GIGABYTE B650M D3HP AX Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 883 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte B650M D3HP AX Bundkort
883 kr
Til butik
Gigabyte B650M D3HP AX Bundkort billede

Produktinformation

Gigabyte B650M D3HP AX Bundkort - AM5, ATX, DDR5, 1 x PCIe 4.0, 2x M.2 - Bundkort AMD Socket

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B650M D3HP AX
EAN: 4719331859510
Varenr.: 1325214
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B650M D3HP AX Micro-ATX Socket AM5 AMD B650
928 kr
Til butik
Gigabyte B650M D3HP AX Micro-ATX Socket AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

Gigabyte B650M D3HP AX - 1.0 - bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B650M D3HP AX
EAN: 4719331859510
Varenr.: 1001723919
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B650M D3HP AX Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
948 kr
Til butik
GIGABYTE B650M D3HP AX Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5200 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, skærm tilslutning: 2 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B650M D3HP AX
EAN: 4719331859510
Varenr.: 3237785
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort micro ATX Gigabyte B650M D3HP AX - AM5, DDR5, Wi‑Fi 6E
-5%1.059 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort micro ATX Gigabyte B650M D3HP AX - AM5, DDR5, Wi‑Fi 6E
-5%1.079 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gigabyte B650M D3HP AX Bundkort - GEEKD.dk
1.100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B650M D3HP AX Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B650M D3HP AX Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK883 kr883 krKøb
2CompuMail DK928 kr928 krKøb
3Proshop DK948 kr987 krKøb
4Boligcenter DK1.059 kr1.059 krKøb
5Vivas DK1.079 kr1.158 krKøb
6Geekd1.100 kr1.100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE B650M D3HP AX Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE B650M D3HP AX Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 183 dage. Laveste pris i perioden er 883 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 967 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 938 kr.

Den nuværende pris på 883 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for GIGABYTE B650M D3HP AX Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for GIGABYTE B650M D3HP AX Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026883 kr48 kr (5%)
2. maj 2026931 kr4 kr (0%)
1. maj 2026935 kr4 kr (0%)
27. apr. 2026931 kr4 kr (0%)
26. apr. 2026935 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026937 kr4 kr (0%)
10. apr. 2026941 kr5 kr (1%)
4. apr. 2026936 kr8 kr (1%)
3. apr. 2026944 kr8 kr (1%)
2. apr. 2026936 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret