Gå til hovedindhold

EIZO FlexScan EV2795-BK 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C

EIZOComputer – tilbehørEAN: 4995047056638
Pris fra 5.322 krtil 6.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.197 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.253 kr 2. apr.

Sammenlign priser på EIZO FlexScan EV2795-BK 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5322 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EIZO FlexScan EV2795-BK 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C
5.322 kr
Til butik
EIZO FlexScan EV2795-BK 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV2795-BK - Med FlexStand - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Eizo Nanao
Artikel nr.: EV2795-BK
EAN: 4995047056638
Varenr.: 996506125
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" EIZO FlexScan EV2795 - 2560x1440 (QHD) - IPS
5.798 kr
Til butik
27" EIZO FlexScan EV2795 - 2560x1440 (QHD) - IPS billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV2795 monitor leverer USB-C-docking og daisy-chain-forbindelse til hot-desking og effektive kontorarbejdsgange, med IPS-klare billeder for konsekvent farvegengivelse. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C Særlige funktioner: USB-C docking; Daisy-chain support; USB 3.1 Gen 1 hub; FlexStand ergonomisk stand; 350 cd/m² lysstyrke Pålidelig farvekonsistens og fleksibel tilslutning gør delte arbejdspladser enklere og øger produktiviteten i kontormiljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: EV2795-BK
EAN: 4995047056638
Varenr.: 2908437
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eizo Flexscan Ev2795 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz
5.999 kr
Til butik
Eizo Flexscan Ev2795 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz billede

Produktinformation

USB-C-dockingstation med 70 W strøm, video, lyd og netværk via et enkelt kabel Indbygget LAN-port og MAC-adressekloning sikrer stabil kablet netværksadgang Indbygget KVM-switch og USB-hub gør det muligt for et tastatur og en mus at styre to PC'er QHD 2560 x 1440 IPS-panel giver skarpe billeder, nøjagtige sRGB-farver og brede betragtningsvinkler Øjenplejeteknologi reducerer blåt lys og flimren, Auto EcoView justerer automatisk lysstyrken...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skærme
Artikel nr.: EV2795-BK
EAN: 4995047056638
Varenr.: 5011218549
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" EIZO FlexScan EV2795-BK - QHD, USB-C dok, sort
-2%6.499 kr
Før 6.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" EIZO FlexScan EV2795-BK - QHD, USB-C dok, sort
-2%6.519 kr
Før 6.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2795-BK 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2795-BK 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.322 kr5.322 krKøb
2Proshop DK5.798 kr5.798 krKøb
3Dustin DK5.999 kr6.085,25 krKøb
4Boligcenter DK6.499 kr6.499 krKøb
5Vivas DK6.519 kr6.758 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EIZO FlexScan EV2795-BK 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C

PriceData har fulgt prisen på EIZO FlexScan EV2795-BK 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.230 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 5.509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.358 kr.

Den nuværende pris på 5.322 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for EIZO FlexScan EV2795-BK 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for EIZO FlexScan EV2795-BK 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20265.322 kr187 kr (3%)
29. maj 20265.509 kr51 kr (1%)
24. maj 20265.458 kr161 kr (3%)
23. maj 20265.297 kr193 kr (4%)
20. maj 20265.490 kr81 kr (1%)
19. maj 20265.409 kr1 kr (0%)
18. maj 20265.408 kr23 kr (0%)
15. maj 20265.385 kr88 kr (2%)
14. maj 20265.297 kr3 kr (0%)
13. maj 20265.300 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret