Gå til hovedindhold

BenQ BL3290QT 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz

BenQComputer – tilbehørEAN: 4718755090745
Pris fra 2.848 krtil 3.443 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 595 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.212 kr 26. mar.

Sammenlign priser på BenQ BL3290QT 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2848 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BenQ BL3290QT 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
2.848 kr
Til butik
BenQ BL3290QT 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz billede

Produktinformation

BenQ BL3290QT - BL Series - LED-skærm - 31.5" - 2560 x 1440 WQHD @ 75 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Artikel nr.: 9H.LLMLA.TPE
EAN: 4718755090745
Varenr.: 1001683671
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Benq Bl3290qt 31.5 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
-6%3.124 kr
Før 3.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
31.5" BenQ BL3290QT - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS - 65W USB-C
3.443 kr
Til butik
31.5" BenQ BL3290QT - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS - 65W USB-C billede

Produktinformation

BenQ BL3290QT monitor leverer produktivitetsfokuseret klarhed med IPS-farvenøjagtighed og enkeltkabel USB-C-tilslutning til strømlinede skrivebordsarbejdsgange. Størrelse: 31.5" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C with 65W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: USB Power Delivery 65W; 99% sRGB; TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Fleksible justeringsmuligheder, bred farvedækning og enkeltkabelintegration gør lange arbejdsperioder behagelige, præcise og effektive for multitaskere og indholdsgennemseere.

Produktspecifikationer

Mærke: BenQ
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 9H.LLMLA.TPE
EAN: 4718755090745
Varenr.: 3237791

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BenQ BL3290QT 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BenQ BL3290QT 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.848 kr2.848 krKøb
2Dustin DK3.124 kr3.210,25 krKøb
3Proshop DK3.443 kr3.443 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BenQ BL3290QT 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz

PriceData har fulgt prisen på BenQ BL3290QT 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.212 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 3.190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.918 kr.

Den nuværende pris på 2.848 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for BenQ BL3290QT 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for BenQ BL3290QT 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.848 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.852 kr4 kr (0%)
7. maj 20262.848 kr7 kr (0%)
25. apr. 20262.855 kr7 kr (0%)
16. apr. 20262.848 kr329 kr (13%)
15. apr. 20262.519 kr307 kr (14%)
26. mar. 20262.212 kr201 kr (8%)
25. jan. 20262.413 kr544 kr (18%)
1. jan. 20262.957 kr8 kr (0%)
26. dec. 20252.965 kr77 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret