Gå til hovedindhold

Philips B Line 276B1 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581764357
Pris fra 2.044 krtil 3.248 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.204 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.848 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Philips B Line 276B1 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2044 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Philips 276B1/00 - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS - 90W USB-C
2.044 kr
Til butik
27" Philips 276B1/00 - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS - 90W USB-C billede

Produktinformation

Philips 276B1/00 monitor leverer alsidige produktivitets- og forretningsfunktioner med et IPS-panel for brede betragtningsvinkler og præcise farver, samt USB-C-strøm og netværksintegration for et ryddeligt arbejdsområde. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C with 90W USB-C Power Delivery, USB hub, Gigabit Ethernet Særlige funktioner: Daisy chain; EyeComfort (TUV certificeret); USB PD 90W; Indbygget Gigabit Ethernet Fleksibel tilslutning, daisy-chain-muligheder og ergonomiske justeringer understøtter effektiv multitasking og komfortable, farvenøjagtige arbejdsgange til kontor- og kreative brugere.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 276B1/00
EAN: 8712581764357
Varenr.: 2879511
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips B-line 276b1 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
2.124 kr
Til butik
Philips B-line 276b1 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz billede

Produktinformation

27-tommer IPS 2560 x 1440 giver skarpe, brede betragtningsvinkler til detaljearbejde sRGB 107 % dækning og 110 % farverum giver ensartet farvenøjagtighed USB-C med 90 W Power Delivery oplader bærbare pc'er og overfører video Indbyggede højttalere og mikrofon klarer konferenceopkald uden ekstra udstyr TUV Eye Comfort, LowBlue-tilstand og flimmerfri visning reducerer skærmtræthed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 276B1/00
EAN: 8712581764357
Varenr.: 5011200709
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 27" skærm 276B1/00
2.384,66 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips B Line 27" (68.6 cm) LCD
2.539 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Philips 276B1 - QHD 2560 × 1440, IPS, USB‑C dok, sort
-10%2.799 kr
Før 3.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Philips 276B1 - QHD 2560 × 1440, IPS, USB‑C dok, sort
-10%2.819 kr
Før 3.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips B Line 276B1 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm
3.248 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips B Line 276B1 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips B Line 276B1 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.044 kr2.044 krKøb
2Dustin DK2.124 kr2.210,25 krKøb
3Komplett DK2.384,66 kr2.384,66 krKøb
4Ultrashop2.539 kr2.539 krKøb
5Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
6Vivas DK2.819 kr2.988 krKøb
7CompuMail DK3.248 kr3.248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips B Line 276B1 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på Philips B Line 276B1 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 1.349 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 2.146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.959 kr.

Den nuværende pris på 2.044 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Philips B Line 276B1 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Philips B Line 276B1 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 75Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.044 kr176 kr (9%)
20. maj 20261.868 kr37 kr (2%)
14. maj 20261.905 kr57 kr (3%)
13. maj 20261.962 kr50 kr (2%)
12. maj 20262.012 kr50 kr (3%)
5. maj 20261.962 kr38 kr (2%)
4. maj 20262.000 kr38 kr (2%)
3. maj 20261.962 kr38 kr (2%)
2. maj 20262.000 kr12 kr (1%)
1. maj 20262.012 kr18 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret