Gå til hovedindhold

Philips B-line 32b1u3900 Usb-c 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8721038001211
Pris fra 2.302 krtil 3.099 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 797 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.255 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Philips B-line 32b1u3900 Usb-c 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2302 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Philips 32B1U3900 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C
2.302 kr
Til butik
32" Philips 32B1U3900 - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C billede

Produktinformation

Philips 32B1U3900 monitor leverer alsidig produktivitet og multimediaydelse med et højkontrast VA-panel og omfattende USB-C-tilslutning. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C with 90W USB-C Power Delivery, Gigabit Ethernet Særlige funktioner: USB-C hub; USB PD 90W; 10-bit color; Height/pivot/tilt adjustment Høj kontrast, bred farvedækning og solid I/O gør det nemt at multitaske, gennemgå indhold præcist og afspille medier flydende i både arbejde og fritid.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32B1U3900/00
EAN: 8721038001211
Varenr.: 3319184
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips B-line 32b1u3900 Usb-c 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
-5%2.311 kr
Før 2.433,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips B-line 32b1u3900 Usb-c 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz billede

Produktinformation

Oplev skarpe 4K-billeder med 1,074 milliarder farver Nem tilslutning og opladning med USB-C-dockingstation VA-teknologi giver brede betragtningsvinkler og levende farver 10-bit skærm for jævne og naturlige farveovergange Ultraklar 4K UHD-opløsning giver ekstreme detaljer SmartImage optimerer automatiske billedindstillinger med et enkelt klik Flimmerfri teknologi reducerer træthed i øjnene ved længere tids brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 32B1U3900/00
EAN: 8721038001211
Varenr.: 5020036366
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 32B1U3900 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
2.338 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 32" 4K skærm 32B1U3900/00
2.549 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 32B1U3900 32" 4K VA USB‑C skærm - 60 Hz
-16%2.699 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 32B1U3900 32" 4K VA USB‑C skærm - 60 Hz
-16%2.719 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 32B1U3900 32 VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips B-line 32b1u3900 Usb-c 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips B-line 32b1u3900 Usb-c 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.302 kr2.302 krKøb
2Dustin DK2.311 kr2.397,25 krKøb
3CompuMail DK2.338 kr2.338 krKøb
4Komplett DK2.549 kr2.549 krKøb
5Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr2.879 krKøb
7Ultrashop3.099 kr3.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips B-line 32b1u3900 Usb-c 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz

PriceData har fulgt prisen på Philips B-line 32b1u3900 Usb-c 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.255 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 2.549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.377 kr.

Den nuværende pris på 2.302 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Philips B-line 32b1u3900 Usb-c 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Philips B-line 32b1u3900 Usb-c 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.302 kr9 kr (0%)
7. maj 20262.311 kr38 kr (2%)
6. maj 20262.273 kr12 kr (1%)
4. maj 20262.285 kr11 kr (0%)
3. maj 20262.296 kr12 kr (1%)
2. maj 20262.308 kr3 kr (0%)
30. apr. 20262.311 kr49 kr (2%)
29. apr. 20262.262 kr23 kr (1%)
28. apr. 20262.285 kr12 kr (1%)
27. apr. 20262.297 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret