Gå til hovedindhold

Philips 75BFL2214 B-Line Professional Series - 75" LED-backlit LCD TV - 4K

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8718863031278
Pris fra 9.369 krtil 11.496 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.127 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.580 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Philips 75BFL2214 B-Line Professional Series - 75" LED-backlit LCD TV - 4K og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9369 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 75" B-Line, 4K UHD,
9.369 kr
Til butik
Philips 75" B-Line, 4K UHD, billede

Produktinformation

Philips 75 B-Line 4K UHD (75BFL2214/12) Oplev utroligt skarpe og levende billeder med Philips 75 B-Line 4K UHD (75BFL2214/12). Denne storslåede 75-tommer skærm leverer en imponerende opløsning på 3840 x 2160 pixels, hvilket garanterer en enestående billed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Forside
EAN: 8718863031278
Varenr.: 24641
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips B-line 75bfl2214 18/7 75 tommer 350cd/m² 3840 × 2160pixels
10.400 kr
Til butik
Philips B-line 75bfl2214 18/7 75 tommer 350cd/m² 3840 × 2160pixels billede

Produktinformation

Indbygget Chromecast til trådløs deling af indhold HDMI hotplug-registrering med automatisk tænd/sluk-funktion Android-opdateringer giver den nyeste funktionalitet Adgang til Google Play Butik for apps og medier Crestron Connected-certificeret systemintegration Planlægning af afspilning af indhold på udvalgte tidspunkter Betjen, overvåg og vedligehold via CMND & Control Installer og administrer apps eksternt med AppControl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Digital skiltning
Artikel nr.: 75BFL2214/12
EAN: 8718863031278
Varenr.: 5011358254
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 75BFL2214 B-Line Professional Series - 75" LED-backlit LCD TV - 4K
10.401 kr
Til butik
Philips 75BFL2214 B-Line Professional Series - 75" LED-backlit LCD TV - 4K billede

Produktinformation

LED-bagbelyst LCD-TV til digital skiltning leverer en 75" 4K UHD Android TV-platform med indbygget Chromecast til smidige trådløse præsentationer. Philips 75BFL2214 B-Line Professional Series integreres i virksomhedssystemer for effektiv styring og understøtter øjeblikkelig mediedeling fra Windows-, Apple- og Android-enheder, hvilket gør den ideel til kommercielle displaymiljøer. 4K UHD-opløsning (3840 x 2160) i 16:9-format Android TV (Android OS 9.0) med adgang til apps fra Google Play Indbygget Chromecast samt streamingapps som YouTube og Google Play Movies Wi-Fi (802.11ac) og LAN-tilslutning 3x HDMI og 2x USB-porte Kommercielle funktioner: CMND-styring, HTML5-understøttelse, Crestron Connected Certified, Serial Xpress Protocol Bygget til 16/7-drift med pro-tilstande og fleksibel tilslutning hjælper den med at holde information og indhold kørende pålideligt gennem hele arbejdsdagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: 75BFL2214/12
EAN: 8718863031278
Varenr.: 3070727
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 75BFL2214 75" 4K UHD (2160p) Smart TV
11.496 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 75BFL2214 B-Line Professional Series - 75" LED-backlit LCD TV - 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 75BFL2214 B-Line Professional Series - 75" LED-backlit LCD TV - 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop9.369 kr9.369 krKøb
2Dustin DK10.400 kr10.898,75 krKøb
3Proshop DK10.401 kr10.401 krKøb
4CompuMail DK11.496 kr11.496 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 75BFL2214 B-Line Professional Series - 75" LED-backlit LCD TV - 4K

PriceData har fulgt prisen på Philips 75BFL2214 B-Line Professional Series - 75" LED-backlit LCD TV - 4K i 164 dage. Laveste pris i perioden er 8.502 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 9.804 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.914 kr.

Den nuværende pris på 9.369 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Philips 75BFL2214 B-Line Professional Series - 75" LED-backlit LCD TV - 4K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Philips 75BFL2214 B-Line Professional Series - 75" LED-backlit LCD TV - 4K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20269.369 kr161 kr (2%)
30. maj 20269.208 kr161 kr (2%)
26. maj 20269.369 kr161 kr (2%)
25. maj 20269.208 kr596 kr (6%)
24. maj 20269.804 kr435 kr (5%)
23. maj 20269.369 kr161 kr (2%)
21. maj 20269.208 kr161 kr (2%)
20. maj 20269.369 kr370 kr (4%)
14. maj 20268.999 kr102 kr (1%)
12. maj 20269.101 kr13 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret