Gå til hovedindhold

Samsung BE65FX-H BEFX-H Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K - for digital signage

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806097474203
Pris fra 5.812 krtil 5.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.559 kr 28. maj

Sammenlign priser på Samsung BE65FX-H BEFX-H Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K - for digital signage og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5812 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung BE65FX-H BEFX-H Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K - for digital signage
5.812 kr
Til butik
Samsung BE65FX-H BEFX-H Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

65" Diagonal klasse (64.5" til at se), BEFX-H Series LED-bagbelyst LCD TV, digital skiltning, Smart TV, Tizen OS, 4K UHD (2160p) 3840 x 2160, HDR, Edge LED, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH65BEFHLGUXEN
EAN: 8806097474203
Varenr.: 3464149
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung BE65FX-H 65" Digital skiltning 3840 x 2160
5.885 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung 65" 4K BE65F-H Business TV
5.990 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Business Tv Be65f-h 16/7 65 tommer 3840 × 2160pixels
5.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung BE65FX-H BEFX-H Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung BE65FX-H BEFX-H Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK5.812 kr5.812 krKøb
2CompuMail DK5.885 kr5.885 krKøb
3Komplett DK5.990 kr5.990 krKøb
4Dustin DK5.999 kr6.497,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung BE65FX-H BEFX-H Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på Samsung BE65FX-H BEFX-H Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K - for digital signage i 186 dage. Laveste pris i perioden er 5.559 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 5.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.868 kr.

Den nuværende pris på 5.812 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Samsung BE65FX-H BEFX-H Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Samsung BE65FX-H BEFX-H Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20265.812 kr253 kr (5%)
28. maj 20265.559 kr38 kr (1%)
25. maj 20265.597 kr300 kr (5%)
13. maj 20265.897 kr92 kr (2%)
8. maj 20265.989 kr1 kr (0%)
7. maj 20265.990 kr291 kr (5%)
5. maj 20265.699 kr291 kr (5%)
7. mar. 20265.990 kr253 kr (4%)
30. jan. 20265.737 kr262 kr (4%)
22. jan. 20265.999 kr112 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret