Gå til hovedindhold

Philips 24B2G5301 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8721038001747
Pris fra 1.398 krtil 3.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.221 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.224 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Philips 24B2G5301 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1398 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 24B2G5301 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
1.398 kr
Til butik
Philips 24B2G5301 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

Philips 24B2G5301 - 5000 Series - LED-skærm - USB - 24" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 1500:1 - HDMI, VGA, DisplayPort, USB-C - højtalere - sølv, brunsort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 24B2G5301/00
EAN: 8721038001747
Varenr.: 1002873366
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Philips 5000 Series 24B2G5301 - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - KVM switch
1.398 kr
Til butik
24" Philips 5000 Series 24B2G5301 - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - KVM switch billede

Produktinformation

Philips 5000 Series 24B2G5301 monitor leverer alsidig produktivitet med klare IPS-billeder og ergonomiske justeringer til kontor og hybridarbejde. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Forbindelser: HDMI, VGA, DisplayPort, USB-C, Ethernet, USB 3.2 Gen 2 Særlige funktioner: USB-C hub; KVM-switch; AMD Adaptive-Sync; LightSensor TCO Certified Balanseret ergonomi, bred tilslutningsmulighed og energibesparende sensorer understøtter fokuseret multitasking og komfortable lange sessions i professionelle og hjemmekontorer.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 24B2G5301/00
EAN: 8721038001747
Varenr.: 3398482
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 24B2G5301 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.069 kr
Til butik
Philips 24B2G5301 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

Philips 24B2G5301 24" IPS Full HD Skærm Oplev en fantastisk visuel oplevelse med Philips 24B2G5301, en 24" IPS skærm med en imponerende opløsning på 1920 x 1080 pixels. Denne Full HD skærm tilbyder skarpe billeder og livlige farver, ideel til både arbejde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: TV & Lyd
EAN: 8721038001747
Varenr.: 106595
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips B-line 24b2g5301 Usb-c 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
2.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Philips 24" Full HD IPS med USB-C KVM (24B2G5301)
3.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Philips 24" Full HD IPS med USB-C KVM (24B2G5301)
3.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 24B2G5301 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 24B2G5301 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.398 kr1.398 krKøb
2Proshop DK1.398 kr1.398 krKøb
3Ultrashop2.069 kr2.069 krKøb
4Dustin DK2.299 kr2.385,25 krKøb
5Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
6Vivas DK3.619 kr4.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 24B2G5301 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

PriceData har fulgt prisen på Philips 24B2G5301 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz i 148 dage. Laveste pris i perioden er 1.224 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 1.774 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.479 kr.

Den nuværende pris på 1.398 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Philips 24B2G5301 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Philips 24B2G5301 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.398 kr10 kr (1%)
19. maj 20261.408 kr28 kr (2%)
8. maj 20261.380 kr107 kr (7%)
7. maj 20261.487 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.488 kr4 kr (0%)
2. maj 20261.484 kr20 kr (1%)
29. apr. 20261.504 kr96 kr (7%)
24. apr. 20261.408 kr119 kr (8%)
23. apr. 20261.527 kr303 kr (25%)
22. apr. 20261.224 kr25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret