Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0196801200739
Pris fra 2.704 krtil 4.089 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.385 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.628 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2704 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
31.5" Lenovo ThinkVision T32h-30 - 2560x1440 (QHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C
2.704 kr
Til butik
31.5" Lenovo ThinkVision T32h-30 - 2560x1440 (QHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T32h-30 monitor leverer præcise farver og produktivitetsfokuserede funktioner til kontor- og kreativt arbejde med et IPS-panel for brede betragtningsvinkler. Størrelse: 31.5" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery, USB 3.2 Gen 1 hub, RJ45 Særlige funktioner: Natural Low Blue Light; USB-C Power Delivery 90W; Smart Power dynamisk strømfordeling; Modular kamera- og soundbar-understøttelse; Justerbar tilt, drej, pivot og højde Pålidelig farvegengivelse, omfattende tilslutningsmuligheder og ergonomiske indstillinger gør den velegnet til lange kreative sessioner og effektivt kontorarbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 63D3GAT1EU
EAN: 0196801200739
Varenr.: 3189825
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
2.715 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 31,5" Lenovo ThinkVision T32h-30 WQHD IPS 60 Hz USB-C
-6%3.199 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 31,5" Lenovo ThinkVision T32h-30 WQHD IPS 60 Hz USB-C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T32h-30 - LED-skærm - 31.5" - 2560 x 1440 WQHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - ravnsortGenereltBacklight-teknologi: WLEDDiagonal størrelse: 31.5"Dimensioner (B x D x H): 71.42 cm x 23.49 cm x 59.95 cm - med standerEgenskaber: Integreret kabeladministrationEye-komforttilstandNearEdgelessSmart Power-teknologiNatural Low Blue Light-teknologimodulær kamerasupportmodulær lydbarresupportFarve: RavnsortFarve support: 1,07 milliarder farverFarvespektrum: 99% sRGBFormatforhold: 16:9Indbygget udstyr: USB 3.2 Gen 1 hubKontrastforhold: 1000:1 / 3000000:1 (dynamisk)Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 350 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.273 mmPixel pr. tomme: 94Responstid: 14 ms4 ms6 msSkærmbelægning: BlændfriSkærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: WQHD 2560 x 1440 ved 60 HzVandret synsvinkel: 178Vægt: 9.9 kgForbindelseInterface: DisplayPort | HDMI | Hovedtelefoner | USB 3.2 Gen 1 downstream med Battery Charging 1.2 (Type A) | 3 x USB 3.2 Gen 1 nedstrøm (Type A) | USB-C 3.2 Gen 1 upstream (strøm op til 90 W)MekaniskDrejevinkel:...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Vægt: 13g
EAN: 0196801200739
Varenr.: 1833078
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision T32h-30 31.5 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz
3.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 31,5" Lenovo ThinkVision T32h-30 WQHD IPS 60 Hz USB-C
-6%3.219 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.589 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo ThinkVision T32h-30 31,5" WQHD-skærm
4.089 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.704 kr2.704 krKøb
2CompuMail DK2.715 kr2.715 krKøb
3Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
4Dustin DK3.199 kr3.285,25 krKøb
5Vivas DK3.219 kr3.269 krKøb
6Ultrashop3.589 kr3.589 krKøb
7Teknikproffset DK4.089 kr4.168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz i 149 dage. Laveste pris i perioden er 2.628 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 2.938 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.757 kr.

Den nuværende pris på 2.704 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.704 kr11 kr (0%)
24. maj 20262.715 kr5 kr (0%)
21. maj 20262.710 kr44 kr (2%)
20. maj 20262.754 kr44 kr (2%)
19. maj 20262.710 kr44 kr (2%)
18. maj 20262.754 kr11 kr (0%)
17. maj 20262.765 kr22 kr (1%)
16. maj 20262.743 kr22 kr (1%)
15. maj 20262.765 kr33 kr (1%)
12. maj 20262.732 kr33 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret