Gå til hovedindhold

Eizo Flexscan Ev2781-wt Led Display 68,6 Cm (27 tommer) 2560 X 1440 Pixel Quad Hd Hvid 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz

EIZOComputer – tilbehørEAN: 4995047063445
Pris fra 3.232 krtil 5.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.887 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.025 kr 4. maj

Sammenlign priser på Eizo Flexscan Ev2781-wt Led Display 68,6 Cm (27 tommer) 2560 X 1440 Pixel Quad Hd Hvid 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3232 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EIZO FlexScan EV2781-WT 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.232 kr
Til butik
EIZO FlexScan EV2781-WT 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV2781-WT - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Eizo Nanao
Artikel nr.: EV2781-WT
EAN: 4995047063445
Varenr.: 1000748194
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" EIZO EV2781-WT - 2560x1440 (QHD) - 60Hz - IPS - 70W USB-C
3.260 kr
Til butik
27" EIZO EV2781-WT - 2560x1440 (QHD) - 60Hz - IPS - 70W USB-C billede

Produktinformation

EIZO EV2781-WT skærm tilbyder energieffektiv, ergonomisk ydeevne med præcis IPS-farvegengivelse samt USB-C-strøm og hubfunktioner til fokuseret produktivitet og kreativt arbejde. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 70W USB-C Power Delivery, 4x USB 3.1 downstream-porte Særlige funktioner: USB 3.1 hub; USB PD 70 Watt; Ergonomisk fod (højde, pivot, tilt, drejbar); TCO Certified Displays 9; ENERGY STAR kvalificeret Ren USB-C-integration, præcis IPS-farve og ergonomiske justeringsmuligheder gør lange arbejdsdage mere behagelige og hjælper professionelle med at opretholde præcise, komfortable arbejdsgange.

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: EV2781-WT
EAN: 4995047063445
Varenr.: 3155282
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eizo Flexscan Ev2781-wt Led Display 68,6 Cm (27 tommer) 2560 X 1440 Pixel Quad Hd Hvid 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz
-0%4.461 kr
Før 4.461,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eizo Flexscan Ev2781-wt Led Display 68,6 Cm (27 tommer) 2560 X 1440 Pixel Quad Hd Hvid 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz billede

Produktinformation

27-tommers QHD (2560x1440) IPS-panel giver skarp tekst og præcise detaljer Brede 178° betragtningsvinkler holder farverne ensartede uanset, hvor du sidder USB-C med DisplayPort alt-tilstand og 70 W PD forsyner bærbare computere Indbygget USB 3.2-hub og HDMI/DisplayPort gør deling af enheder enklere Ergonomisk stander med højdejustering, tilt, drejning og 90° pivot forbedrer komforten...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skærme
Artikel nr.: EV2781-WT
EAN: 4995047063445
Varenr.: 5011365383
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" EIZO FlexScan EV2781-WT - QHD, IPS, USB-C, hvid
5.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" EIZO FlexScan EV2781-WT - QHD, IPS, USB-C, hvid
5.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eizo Flexscan Ev2781-wt Led Display 68,6 Cm (27 tommer) 2560 X 1440 Pixel Quad Hd Hvid 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eizo Flexscan Ev2781-wt Led Display 68,6 Cm (27 tommer) 2560 X 1440 Pixel Quad Hd Hvid 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.232 kr3.232 krKøb
2Proshop DK3.260 kr3.260 krKøb
3Dustin DK4.461 kr4.547,25 krKøb
4Boligcenter DK5.099 kr5.099 krKøb
5Vivas DK5.119 kr5.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eizo Flexscan Ev2781-wt Led Display 68,6 Cm (27 tommer) 2560 X 1440 Pixel Quad Hd Hvid 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz

PriceData har fulgt prisen på Eizo Flexscan Ev2781-wt Led Display 68,6 Cm (27 tommer) 2560 X 1440 Pixel Quad Hd Hvid 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz i 185 dage. Laveste pris i perioden er 3.025 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 4.746 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.848 kr.

Den nuværende pris på 3.232 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Eizo Flexscan Ev2781-wt Led Display 68,6 Cm (27 tommer) 2560 X 1440 Pixel Quad Hd Hvid 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Eizo Flexscan Ev2781-wt Led Display 68,6 Cm (27 tommer) 2560 X 1440 Pixel Quad Hd Hvid 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.232 kr142 kr (5%)
19. maj 20263.090 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.091 kr11 kr (0%)
13. maj 20263.102 kr11 kr (0%)
12. maj 20263.113 kr14 kr (0%)
9. maj 20263.099 kr9 kr (0%)
8. maj 20263.090 kr12 kr (0%)
7. maj 20263.102 kr77 kr (3%)
4. maj 20263.025 kr2 kr (0%)
9. apr. 20263.027 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret