Gå til hovedindhold

EIZO FlexScan EV2495-BK 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C

EizoComputer – tilbehørEAN: 4995047056539
Pris fra 3.839 krtil 5.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.780 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EIZO FlexScan EV2495-BK 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3839 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EIZO FlexScan EV2495-BK 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C
3.839 kr
Til butik
EIZO FlexScan EV2495-BK 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV2495-BK - Med FlexStand - LED-skærm - 24.1" (24" til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Eizo Nanao
Artikel nr.: EV2495-BK
EAN: 4995047056539
Varenr.: 996506123
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24,1" EIZO FlexScan EV2495 - 1920x1200 - IPS
4.227 kr
Til butik
24,1" EIZO FlexScan EV2495 - 1920x1200 - IPS billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV2495 monitor effektiviserer hot-desking og fjernarbejde med et IPS-panel og USB-C-docking for øget produktivitet. Størrelse: 24.1" Opløsning: 1920 x 1200 Paneltype: IPS Anslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C Særlige funktioner: USB 3.1 Gen 1 hub; USB-C docking; daisy chain; FlexStand; TCO Certified Displays 9 IPS-panelet, FlexStand og støtte for daisy-chain giver ergonomisk justerbarhed og strømlinede forbindelsesmuligheder til komfortabel og effektiv multitasking i delte eller hjemmearbejdspladser.

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: EV2495-BK
EAN: 4995047056539
Varenr.: 2890479
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eizo Flexscan Ev2495-bk 24.1 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10 60hz
4.624 kr
Til butik
Eizo Flexscan Ev2495-bk 24.1 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10 60hz billede

Produktinformation

24,1" IPS 16:10, 1920 x 1200 WUXGA giver mere lodret arbejdsområde USB-C-docking med DisplayPort Alt Mode, understøtter kaskadering af skærme Indbygget 1 Gbit/s Ethernet, USB 3.2 Gen 1-hub og HDMI forenkler opsætningen Ergonomisk vippe-, dreje- og pivotfunktion samt 182 mm højdejustering gør den velegnet til hot desking Lavt blåt lysniveau og flimmerfri LED-bagbelysning mindsker øjenbelastning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skærme
Artikel nr.: EV2495-BK
EAN: 4995047056539
Varenr.: 5011209398
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 24,1" EIZO FlexScan EV2495-BK - WUXGA, IPS, USB-C, sort
-2%5.599 kr
Før 5.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 24,1" EIZO FlexScan EV2495-BK - WUXGA, IPS, USB-C, sort
-2%5.619 kr
Før 5.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2495-BK 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2495-BK 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.839 kr3.839 krKøb
2Proshop DK4.227 kr4.227 krKøb
3Dustin DK4.624 kr4.710,25 krKøb
4Boligcenter DK5.599 kr5.599 krKøb
5Vivas DK5.619 kr6.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EIZO FlexScan EV2495-BK 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C

PriceData har fulgt prisen på EIZO FlexScan EV2495-BK 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.747 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 4.408 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.100 kr.

Den nuværende pris på 3.839 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for EIZO FlexScan EV2495-BK 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for EIZO FlexScan EV2495-BK 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.839 kr568 kr (13%)
27. maj 20264.407 kr134 kr (3%)
23. maj 20264.273 kr82 kr (2%)
19. maj 20264.191 kr59 kr (1%)
18. maj 20264.250 kr59 kr (1%)
17. maj 20264.191 kr59 kr (1%)
16. maj 20264.250 kr59 kr (1%)
15. maj 20264.191 kr59 kr (1%)
14. maj 20264.250 kr59 kr (1%)
13. maj 20264.191 kr82 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret