Gå til hovedindhold

EIZO FlexScan EV3895-WT 37.5" IPS 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 61Hz

EizoComputer – tilbehørEAN: 4995047056744
Pris fra 9.862 krtil 12.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.957 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.669 kr 28. maj

Sammenlign priser på EIZO FlexScan EV3895-WT 37.5" IPS 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 61Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9862 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EIZO FlexScan EV3895-WT 37.5" IPS 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 61Hz
9.862 kr
Til butik
EIZO FlexScan EV3895-WT 37.5" IPS 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 61Hz billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV3895-WT - Med FlexStand - LED-skærm - kurvet - 37.5" - 3840 x 1600 UWQHD+ @ 61 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Eizo Nanao
Artikel nr.: EV3895-WT
EAN: 4995047056744
Varenr.: 997098073
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
37.5" EIZO FlexScan EV3895 - 3840x1600 (WQHD+) - 60Hz - IPS
9.923 kr
Til butik
37.5" EIZO FlexScan EV3895 - 3840x1600 (WQHD+) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV3895 monitor gør ultrabred produktivitet effektiv med et IPS-panel, buet skærm og indbygget USB-C-docking til effektiv multitasking. Størrelse: 37.5" Opløsning: 3840 x 1600 (WQHD+) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C Særlige funktioner: USB 3.1 Gen 1 hub; USB-C docking med LAN; Buet ultrawide; 100% sRGB; 94% DCI-P3; Højde/drej/tilt stand Den brede buede format, præcis farvedækning og integrerede tilslutningsmuligheder reducerer kabelrod og forenkler multitasking for fokuseret, behageligt arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: EV3895-WT
EAN: 4995047056744
Varenr.: 2912078
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eizo Flexscan Ev3895 Curved 37.5 tommer 3840 × 1600pixels Ips 24:10 60hz
12.649 kr
Til butik
Eizo Flexscan Ev3895 Curved 37.5 tommer 3840 × 1600pixels Ips 24:10 60hz billede

Produktinformation

Ultrabredt 3840 x 1600 buet panel giver et klart, uafbrudt arbejdsområde USB-C-docking med LAN forbinder bærbar PC til netværk med ét kabel Indbygget KVM og USB 3.2-hub gør det muligt at betjene to PC'er med ét tastatur og én mus IPS-panel, 300 cd/ m2 og sRGB gengiver præcise, læsbare farver og tekst Picture-by-Picture (PbP) viser to indgange side om side til parallelle arbejdsgange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skærme
Artikel nr.: EV3895-WT
EAN: 4995047056744
Varenr.: 5011219925
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
EIZO FlexScan EV3895-WT 38" buet ultrabred skærm - 3840 × 1600, USB-C docking, hvid
-9%12.799 kr
Før 14.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
EIZO FlexScan EV3895-WT 38" buet ultrabred skærm - 3840 × 1600, USB-C docking, hvid
-9%12.819 kr
Før 14.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV3895-WT 37.5" IPS 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 61Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV3895-WT 37.5" IPS 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 61Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.862 kr9.862 krKøb
2Proshop DK9.923 kr9.923 krKøb
3Dustin DK12.649 kr12.735,25 krKøb
4Boligcenter DK12.799 kr12.799 krKøb
5Vivas DK12.819 kr14.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EIZO FlexScan EV3895-WT 37.5" IPS 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 61Hz

PriceData har fulgt prisen på EIZO FlexScan EV3895-WT 37.5" IPS 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 61Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 9.669 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 12.104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.843 kr.

Den nuværende pris på 9.862 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for EIZO FlexScan EV3895-WT 37.5" IPS 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 61Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for EIZO FlexScan EV3895-WT 37.5" IPS 3840 x 1600 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 61Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20269.862 kr170 kr (2%)
29. maj 20269.692 kr23 kr (0%)
28. maj 20269.669 kr61 kr (1%)
27. maj 20269.730 kr15 kr (0%)
26. maj 20269.745 kr36 kr (0%)
25. maj 20269.781 kr89 kr (1%)
24. maj 20269.870 kr50 kr (1%)
23. maj 20269.920 kr61 kr (1%)
22. maj 20269.981 kr61 kr (1%)
20. maj 20269.920 kr243 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret