Gå til hovedindhold

EIZO FlexScan EV2480 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

EIZOComputer – tilbehørEAN: 4995047057758
Pris fra 2.565 krtil 2.811 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.999 kr 17. apr.

Sammenlign priser på EIZO FlexScan EV2480 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2565 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EIZO FlexScan EV2480 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
2.565 kr
Til butik
EIZO FlexScan EV2480 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV2480 - LED-skærm - 23.8" (24" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Eizo Nanao
Artikel nr.: EV2480-BK
EAN: 4995047057758
Varenr.: 998411743
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" EIZO FlexScan EV2480 - 1920x1080 (FHD) - IPS - 70W USB-C
2.576 kr
Til butik
24" EIZO FlexScan EV2480 - 1920x1080 (FHD) - IPS - 70W USB-C billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV2480 monitor leverer pålidelig kontorproduktivitet og USB-C-docking med et IPS-panel for nøjagtige farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 23.8" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C with 70W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: USB-C hub; 70W USB-C Power Delivery; Justerbar stand (højde, pivot, drejbar, tilt); Anti-refleks; Flimmerfri Den fleksible ergonomiske stand, konsekvent IPS-ydelse og integreret USB-C-docking giver et mere strømlinet arbejdsmiljø og øger produktiviteten ved brug af flere enheder.

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: EV2480-BK
EAN: 4995047057758
Varenr.: 2936194
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eizo Flexscan Ev2480 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
-0%2.811 kr
Før 2.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eizo Flexscan Ev2480 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz billede

Produktinformation

USB-C-dockingstation med 70 W strømforsyning oplader bærbare computere og overfører video Fire USB Type-A-porte giver mulighed for at tilslutte tastatur, mus og lagringsenheder 23,8 tommers FHD (1920 x 1080) IPS-panel med 178° betragtningsvinkel og sRGB-farvedækning Højde, hældning, drejning og rotation muliggør ergonomisk indstilling for øget komfort Auto EcoView og Paper Mode reducerer blåt lys med op til 80 % for at mindske øjenbelastning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skærme
Artikel nr.: EV2480-BK
EAN: 4995047057758
Varenr.: 5011231160

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2480 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2480 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.565 kr2.565 krKøb
2Proshop DK2.576 kr2.576 krKøb
3Dustin DK2.811 kr2.897,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EIZO FlexScan EV2480 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på EIZO FlexScan EV2480 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.999 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 2.597 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.277 kr.

Den nuværende pris på 2.565 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for EIZO FlexScan EV2480 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for EIZO FlexScan EV2480 23.8" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.565 kr26 kr (1%)
29. maj 20262.539 kr11 kr (0%)
28. maj 20262.550 kr2 kr (0%)
20. maj 20262.552 kr254 kr (11%)
15. maj 20262.298 kr3 kr (0%)
14. maj 20262.295 kr2 kr (0%)
13. maj 20262.297 kr3 kr (0%)
12. maj 20262.300 kr5 kr (0%)
9. maj 20262.305 kr7 kr (0%)
8. maj 20262.298 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret