Gå til hovedindhold

Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184657041
Pris fra 2.118 krtil 3.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.301 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.016 kr 20. maj

Sammenlign priser på Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2118 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Dell P2424HEB - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C
2.118 kr
Til butik
24" Dell P2424HEB - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C billede

Produktinformation

Dell P2424HEB monitor til videokonferencer og produktivitet med IPS-panel, indbygget webcam, mikrofoner og USB-C-hub for problemfrit samarbejde. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery, Ethernet, USB 3.2 Gen 1-hub Særlige funktioner: Indbygget RGB-kamera 2560 x 1440@30fps; 2 mikrofoner; IR-sensor; nærhedssensor; USB PD 90W; 99% sRGB Pålidelige konferencefunktioner, præcise farver og stærk tilslutning gør samarbejde og multitasking nemmere på kontoret og hjemme.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-P2424HEB
EAN: 5397184657041
Varenr.: 3223059
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
2.163 kr
Til butik
Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB - LED-skærm - 24" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-P2424HEB
EAN: 5397184657041
Varenr.: 1001801600
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell P2424heb Video Conferencing Monitor 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9
2.374 kr
Til butik
Dell P2424heb Video Conferencing Monitor 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 billede

Produktinformation

24-tommers FHD IPS-panel leverer præcise farver og bred 178° betragtningsvinkel 4 MP webkamera med 60 fps giver jævn, klar video til professionelle opkald USB-C-hub med 90 W PD og flere USB-porte gør tilslutning af enheder enklere Dobbelt 10 W højttalere giver klar lyd til møder og multimedie Højde-, pivot- og drejejustering samt VESA-beslag, med 3 års garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-P2424HEB
EAN: 5397184657041
Varenr.: 5011367293
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 24" Dell P2424HEB - IPS Full HD med USB‑C og kamera
-8%3.399 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 24" Dell P2424HEB - IPS Full HD med USB‑C og kamera
-8%3.419 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell 24 Video Conferencing Monitor
3.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.118 kr2.118 krKøb
2CompuMail DK2.163 kr2.163 krKøb
3Dustin DK2.374 kr2.460,25 krKøb
4Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
5Vivas DK3.419 kr3.508 krKøb
6Ultrashop3.419 kr3.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.016 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 2.628 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.405 kr.

Den nuværende pris på 2.118 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Dell 24 Video Conferencing Monitor P2424HEB 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.118 kr78 kr (4%)
29. maj 20262.040 kr13 kr (1%)
27. maj 20262.027 kr3 kr (0%)
24. maj 20262.030 kr12 kr (1%)
23. maj 20262.042 kr2 kr (0%)
22. maj 20262.040 kr24 kr (1%)
20. maj 20262.016 kr24 kr (1%)
18. maj 20262.040 kr9 kr (0%)
17. maj 20262.031 kr12 kr (1%)
16. maj 20262.043 kr120 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret