Gå til hovedindhold

LG 27BA65QB-B 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096270257
Pris fra 1.620 krtil 2.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.099 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.596 kr 15. maj

Sammenlign priser på LG 27BA65QB-B 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1620 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 27BA65QB-B 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
1.620 kr
Til butik
LG 27BA65QB-B 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

LG 27BA65QB-B - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 WQHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 27BA65QB-B.AEU
EAN: 8806096270257
Varenr.: 1002672236
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" LG 27BA65QB-B - LED monitor - 27" - HDR
1.661 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 27ba65qb-b 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
-0%1.811 kr
Før 1.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lg 27ba65qb-b 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

QHD 2560 x 1440 IPS-panel viser flere detaljer i regneark USB-C med DisplayPort Alternate Mode og 65 W Power Delivery mindsker kabelrod Indbygget KVM-skifter og USB 3.2-hub gør det muligt at dele tastaturer og andre enheder 100 Hz, 5 ms responstid og reduceret bevægelsessløring giver flydende bevægelser på skærmen Ergonomisk fod med 150 mm højdejustering, pivotfunktion, drejefunktion og kabelstyring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 27BA65QB-B
EAN: 8806096270257
Varenr.: 5020074636
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 27BA65QB-B 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.359 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" LG QHD IPS med HDR10 og USB-C (27BA65QB)
-21%2.699 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" LG QHD IPS med HDR10 og USB-C (27BA65QB)
-20%2.719 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 27BA65QB-B 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 27BA65QB-B 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.620 kr1.620 krKøb
2Proshop DK1.661 kr1.661 krKøb
3Dustin DK1.811 kr1.897,25 krKøb
4Ultrashop2.359 kr2.359 krKøb
5Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr3.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 27BA65QB-B 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

PriceData har fulgt prisen på LG 27BA65QB-B 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.596 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 2.172 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.839 kr.

Den nuværende pris på 1.620 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for LG 27BA65QB-B 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for LG 27BA65QB-B 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.620 kr18 kr (1%)
26. maj 20261.638 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.639 kr81 kr (5%)
23. maj 20261.720 kr5 kr (0%)
22. maj 20261.725 kr18 kr (1%)
21. maj 20261.707 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.706 kr73 kr (4%)
18. maj 20261.633 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.642 kr46 kr (3%)
15. maj 20261.596 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret