Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid

WavinSanitetEAN: 5708525150723
Pris fra 40 krtil 63,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 23,75 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Htp Rør Med 1 Muffe 40- 500Mm Hvid
40 kr
Til butik
Htp Rør Med 1 Muffe 40- 500Mm Hvid billede

Produktinformation

Htp Rør M/1 Mf 40- 500 mm Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 40x500mm
EAN: 5708525150723
Varenr.: 186021350
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 40X500Mm Rør M/Mf Hvid
41,37 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid
43 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Wafix PP rør med muffe 40x500 mm. Hvid
50 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Aflbsrr hvid HT/PP 40 mm - lngde 500 mm
51 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 40x500mm rør m/mf hvid
53,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wafix PP afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid
54 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WAVIN PP 40X500MM RØR M/MF HVID
58,18 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix PP rør med muffe 40x500 mm. Hvid
63,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS40 kr40 krKøb
2Billigelogvvs.dk41,37 kr41,37 krKøb
3Proshop DK43 kr82 krKøb
4Elvvs.dk50 kr50 krKøb
5WATTOO.DK51 kr51 krKøb
6MaintainIt53,75 kr53,75 krKøb
7CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb
8EL-GROSSISTEN58,18 kr58,18 krKøb
9vvsfittings.dk63,75 kr63,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 33% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202640 kr9 kr (29%)
25. maj 202631 kr9 kr (23%)
24. maj 202640 kr9 kr (29%)
22. maj 202631 kr9 kr (23%)
21. maj 202640 kr9 kr (29%)
15. maj 202631 kr9 kr (23%)
14. maj 202640 kr9 kr (29%)
6. maj 202631 kr9 kr (23%)
5. maj 202640 kr9 kr (29%)
23. apr. 202631 kr2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret