Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 250 mm hvid

WavinSanitetEAN: 5708525150655
Pris fra 23 krtil 37,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 14,5 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 250 mm hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Wafix PP rør med muffe 32x250 mm. Hvid
23 kr
Til butik
Wavin Wafix PP rør med muffe 32x250 mm. Hvid billede

Produktinformation

Wafix PP systemet er fremstillet af det genanvendelige PP (Polypropylen), hvilket giver både rør og fittings gode fysiske og kemiske egenskaber. Det anvendte PP materiale har et højt E-modul, hvilket giver rørene en god længde stivhed og en stor slagstyrk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708525150655
Varenr.: 2460777
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Htp Rør Med 1 Muffe 32- 250Mm Hvid
26 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 250 mm hvid
29 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Aflbsrr hvid HT/PP 32 mm - lngde 250 mm
29,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 32x250mm rør m/mf hvid
31,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wafix PP afløbsrør med muffe 32 x 250 mm hvid
34 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix PP rør med muffe 32x250 mm. Hvid
37,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 250 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 250 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk23 kr23 krKøb
2CompletVVS26 kr26 krKøb
3Proshop DK29 kr68 krKøb
4WATTOO.DK29,5 kr29,5 krKøb
5MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
6CS MEGASTORE DK34 kr73 krKøb
7vvsfittings.dk37,5 kr37,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 250 mm hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 250 mm hvid i 160 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 23,92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 250 mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 250 mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202623 kr
29. maj 202623,92 kr
25. maj 202623 kr
24. maj 202623,92 kr
22. maj 202623 kr
21. maj 202623,92 kr
15. maj 202623 kr
14. maj 202623,92 kr
8. maj 202623 kr1 kr (5%)
6. maj 202622 kr1,92 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret