Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1500 mm grå

WavinSanitetEAN: 5708525150259
Pris fra 51 krtil 99 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1500 mm grå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 32 x 1500 mm grå PP-afløbsrør med muffe
51 kr
Til butik
Wavin 32 x 1500 mm grå PP-afløbsrør med muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: PEH afløb
Farve: 1
Artikel nr.: 5708525150259
EAN: 5708525150259
Varenr.: 21814407
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 32X1500Mm Rør M/Mf Grå
54,08 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø32 mm, 1500 mm, plast, grå
55 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Aflbsrr gr HT/PP 32 mm - lngde 1500 mm
58,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin 32 x 1500 mm grå PP-afløbsrør med muffe
59,41 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø32 mm, 1500 mm, plast, grå
65 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 32x1500mm rør m/mf grå
65 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix HC PP rør med muffe. 32X1500 mm
78,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø32 mm, 1500 mm, plast, grå
79 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1500 mm grå
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1500 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1500 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
2Billigelogvvs.dk54,08 kr54,08 krKøb
3LavprisVVS55 kr55 krKøb
4WATTOO.DK58,5 kr58,5 krKøb
5EL-GROSSISTEN59,41 kr59,41 krKøb
6BilligVVS DK65 kr65 krKøb
7MaintainIt65 kr65 krKøb
8vvsfittings.dk78,75 kr78,75 krKøb
9CompletVVS79 kr79 krKøb
10Proshop DK99 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1500 mm grå

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1500 mm grå i 165 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1500 mm grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1500 mm grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202651 kr7 kr (16%)
26. maj 202644 kr7 kr (14%)
24. maj 202651 kr7 kr (16%)
17. maj 202644 kr5,56 kr (11%)
16. maj 202649,56 kr5,56 kr (13%)
12. maj 202644 kr5,56 kr (11%)
11. maj 202649,56 kr5,56 kr (13%)
18. apr. 202644 kr4,15 kr (9%)
17. apr. 202648,15 kr4,15 kr (9%)
3. apr. 202644 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret