Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 500 mm hvid

WavinSanitetEAN: 5708525150662
Pris fra 24 krtil 46,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 22,25 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 500 mm hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Wafix PP rør med muffe 32x500 mm. Hvid
24 kr
Til butik
Wavin Wafix PP rør med muffe 32x500 mm. Hvid billede

Produktinformation

Wafix PP systemet er fremstillet af det genanvendelige PP (Polypropylen), hvilket giver både rør og fittings gode fysiske og kemiske egenskaber. Det anvendte PP materiale har et højt E-modul, hvilket giver rørene en god længde stivhed og en stor slagstyrk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708525150662
Varenr.: 2460778
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wafix PP afløbsrør med muffe 32 x 500 mm hvid
24,85 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 500 mm hvid
38 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 32X500Mm Rør M/Mf Hvid
44,58 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Htp Rør Med 1 Muffe 32- 500Mm Hvid
46 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 32x500mm rør m/mf hvid
46,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 500 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 500 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk24 kr24 krKøb
2CS MEGASTORE DK24,85 kr63,85 krKøb
3Proshop DK38 kr77 krKøb
4Billigelogvvs.dk44,58 kr44,58 krKøb
5CompletVVS46 kr46 krKøb
6MaintainIt46,25 kr46,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 500 mm hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 500 mm hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 24,85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 24 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 500 mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 500 mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202624 kr
29. maj 202624,85 kr
25. maj 202624 kr
24. maj 202624,85 kr
22. maj 202624 kr
21. maj 202624,85 kr
15. maj 202624 kr
23. apr. 202624,85 kr
10. apr. 202624 kr
9. apr. 202624,85 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret