Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1000 mm hvid

WavinSanitetEAN: 5708525150679
Pris fra 36 krtil 55 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1000 mm hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Wafix PP rør med muffe 32x1000 mm. Hvid
36 kr
Til butik
Wavin Wafix PP rør med muffe 32x1000 mm. Hvid billede

Produktinformation

Wafix PP systemet er fremstillet af det genanvendelige PP (Polypropylen), hvilket giver både rør og fittings gode fysiske og kemiske egenskaber. Det anvendte PP materiale har et højt E-modul, hvilket giver rørene en god længde stivhed og en stor slagstyrk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708525150679
Varenr.: 2460779
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1000 mm hvid
40 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 32X1000Mm M/Mf Hvid
47,55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 32x1000mm m/mf hvid
48,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Htp Rør Med 1 Muffe 32-1000Mm Hvid
49 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wafix PP afløbsrør med muffe 32 x 1000 mm hvid
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1000 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1000 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk36 kr36 krKøb
2Proshop DK40 kr79 krKøb
3Billigelogvvs.dk47,55 kr47,55 krKøb
4MaintainIt48,75 kr48,75 krKøb
5CompletVVS49 kr49 krKøb
6CS MEGASTORE DK55 kr94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1000 mm hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1000 mm hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 37,82 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 36 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1000 mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 32 x 1000 mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202636 kr1 kr (3%)
29. maj 202637 kr1 kr (3%)
25. maj 202636 kr1,82 kr (5%)
24. maj 202637,82 kr1,82 kr (5%)
22. maj 202636 kr1,82 kr (5%)
21. maj 202637,82 kr1,82 kr (5%)
15. maj 202636 kr1,82 kr (5%)
14. maj 202637,82 kr1,82 kr (5%)
8. maj 202636 kr1 kr (3%)
6. maj 202635 kr2,82 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret