Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 250 mm hvid

WavinSanitetEAN: 5907444846971
Pris fra 30 krtil 47,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 17,5 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 250 mm hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Wafix PP rør med muffe 50x250 mm. Hvid
30 kr
Til butik
Wavin Wafix PP rør med muffe 50x250 mm. Hvid billede

Produktinformation

Wafix PP systemet er fremstillet af det genanvendelige PP (Polypropylen), hvilket giver både rør og fittings gode fysiske og kemiske egenskaber. Det anvendte PP materiale har et højt E-modul, hvilket giver rørene en god længde stivhed og en stor slagstyrk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5907444846971
Varenr.: 2460785
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 50X250Mm Rør M/Mf Hvid
31,11 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 250 mm hvid
35 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Aflbsrr hvid HT/PP 50 mm - lngde 250 mm
35,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Htp Rør Med 1 Muffe 50- 250Mm Hvid
40 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 50x250mm rør m/mf hvid
40 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WAVIN PP 50X250MM RØR M/MF HVID
43,71 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wafix PP afløbsrør med muffe 50 x 250 mm hvid
46 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix PP rør med muffe 50x250 mm. Hvid
47,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 250 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 250 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk30 kr30 krKøb
2Billigelogvvs.dk31,11 kr31,11 krKøb
3Proshop DK35 kr74 krKøb
4WATTOO.DK35,5 kr35,5 krKøb
5CompletVVS40 kr40 krKøb
6MaintainIt40 kr40 krKøb
7EL-GROSSISTEN43,71 kr43,71 krKøb
8CS MEGASTORE DK46 kr85 krKøb
9vvsfittings.dk47,5 kr47,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 250 mm hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 250 mm hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 31,11 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 250 mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 250 mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202630 kr1,11 kr (4%)
24. maj 202631,11 kr1,11 kr (4%)
8. maj 202630 kr2 kr (7%)
6. maj 202628 kr3,11 kr (10%)
5. maj 202631,11 kr3,11 kr (11%)
24. apr. 202628 kr1,5 kr (5%)
23. apr. 202629,5 kr2,5 kr (9%)
10. apr. 202627 kr1 kr (4%)
9. apr. 202628 kr1 kr (4%)
3. apr. 202627 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret