Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå

WavinSanitetEAN: 5708525150365
Pris fra 38 krtil 68,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 30,75 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 500 mm, plast, grå
38 kr
Til butik
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 500 mm, plast, grå billede

Produktinformation

PP-plast afløbsrør og fittings anvendes til afledning af spildevand i alle installationer over jord. Teknisk data:- Materiale: PP-plast- Type: Rør med muffe- Længde: 50 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 50x500 mm
EAN: 5708525150365
Varenr.: 186022050
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 50 x 500 mm grå PP-afløbsrør med muffe
44 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 50X500Mm Rør M/Mf Grå
44,41 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå
45 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Aflbsrr gr HT/PP 50 mm - lngde 500 mm
54,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 500 mm
55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 50x500mm rør m/mf grå
57,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 500 mm, plast, grå
59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Ø50 mm afløbsrør PP grå med muffe, 500mm
62,43 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix HC PP rør med muffe. 50X500 mm
68,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS38 kr38 krKøb
2CS MEGASTORE DK44 kr83 krKøb
3Billigelogvvs.dk44,41 kr44,41 krKøb
4Proshop DK45 kr84 krKøb
5WATTOO.DK54,5 kr54,5 krKøb
6BilligVVS DK55 kr55 krKøb
7MaintainIt57,5 kr57,5 krKøb
8CompletVVS59 kr59 krKøb
9EL-GROSSISTEN62,43 kr62,43 krKøb
10vvsfittings.dk68,75 kr68,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå i 165 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 38 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 500 mm grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202638 kr6 kr (14%)
24. maj 202644 kr6 kr (16%)
17. maj 202638 kr5,05 kr (12%)
16. maj 202643,05 kr5,05 kr (13%)
12. maj 202638 kr5,05 kr (12%)
11. maj 202643,05 kr5,05 kr (13%)
18. apr. 202638 kr1 kr (3%)
17. apr. 202639 kr1 kr (3%)
3. apr. 202638 kr2 kr (6%)
9. mar. 202636 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret