Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm grå

WavinSanitetEAN: 5708525150297
Pris fra 26,69 krtil 56,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 29,56 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm grå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.69 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 40 x 500 mm grå PP-afløbsrør med muffe
26,69 kr
Til butik
Wavin 40 x 500 mm grå PP-afløbsrør med muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: PEH afløb
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-1430004
EAN: 5708525150297
Varenr.: 3525627
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø40 mm, 500 mm, plast, grå
30 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp40X500Mm Rør M/Mf Grå
36,23 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø40 mm, 500 mm
39 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm grå
39 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Aflbsrr gr HT/PP 40 mm - lngde 500 mm
41,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp40x500mm rør m/mf grå
47,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø40 mm, 500 mm, plast, grå
50 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin 40 x 500 mm grå PP-afløbsrør med muffe
50,98 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix HC PP rør med muffe. 40X500 mm
56,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK26,69 kr65,69 krKøb
2LavprisVVS30 kr30 krKøb
3Billigelogvvs.dk36,23 kr36,23 krKøb
4BilligVVS DK39 kr39 krKøb
5Proshop DK39 kr78 krKøb
6WATTOO.DK41,5 kr41,5 krKøb
7MaintainIt47,5 kr47,5 krKøb
8CompletVVS50 kr50 krKøb
9EL-GROSSISTEN50,98 kr50,98 krKøb
10vvsfittings.dk56,25 kr56,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm grå

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm grå i 168 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 34,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 26,69 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202626,69 kr3,31 kr (11%)
3. apr. 202630 kr1 kr (3%)
21. feb. 202629 kr8 kr (38%)
8. feb. 202621 kr8 kr (28%)
7. feb. 202629 kr8 kr (38%)
5. feb. 202621 kr13,25 kr (39%)
4. feb. 202634,25 kr13,25 kr (63%)
1. feb. 202621 kr8 kr (28%)
22. jan. 202629 kr2 kr (6%)
21. jan. 202631 kr2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret