Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 250 mm grå

WavinSanitetEAN: 5907444860861
Pris fra 22,2 krtil 46,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 24,05 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 250 mm grå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.2 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 40 x 250 mm grå PP-afløbsrør med muffe
22,2 kr
Til butik
Wavin 40 x 250 mm grå PP-afløbsrør med muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Hvid afløbsrør
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-1430002
EAN: 5907444860861
Varenr.: 3525626
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø40 mm, 250 mm, plast, grå
30 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 40X250Mm Rør M/Mf Grå
30,38 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 250 mm grå
34 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Aflbsrr gr HT/PP 40 mm - lngde 250 mm
37,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø40 mm, 250 mm, plast, grå
40 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø40 mm, 250 mm, plast, grå
40 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 40x250mm rør m/mf grå
40 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin 40 x 250 mm grå PP-afløbsrør med muffe
42,66 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix HC PP rør med muffe. 40X250 mm
46,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 250 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 250 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK22,2 kr61,2 krKøb
2LavprisVVS30 kr30 krKøb
3Billigelogvvs.dk30,38 kr30,38 krKøb
4Proshop DK34 kr73 krKøb
5WATTOO.DK37,25 kr37,25 krKøb
6BilligVVS DK40 kr40 krKøb
7CompletVVS40 kr40 krKøb
8MaintainIt40 kr40 krKøb
9EL-GROSSISTEN42,66 kr42,66 krKøb
10vvsfittings.dk46,25 kr46,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 250 mm grå

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 250 mm grå i 165 dage. Laveste pris i perioden er 22,2 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 22,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 250 mm grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 250 mm grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202622,2 kr6,55 kr (23%)
30. apr. 202628,75 kr1,25 kr (4%)
29. apr. 202630 kr1,25 kr (4%)
1. apr. 202628,75 kr
31. mar. 202629 kr
15. mar. 202628,75 kr
14. mar. 202629 kr
21. feb. 202628,75 kr
20. feb. 202629 kr
6. feb. 202628,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret