Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 1000 mm grå

WavinSanitetEAN: 5708525150556
Pris fra 114 krtil 190 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 1000 mm grå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 110 x 1000 mm grå PP-afløbsrør med muffe
114 kr
Til butik
Wavin 110 x 1000 mm grå PP-afløbsrør med muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: PEH afløb
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-1430407
EAN: 5708525150556
Varenr.: 3525644
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 1000 mm grå
114 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 110X1000Mm Rør M/Mf Grå
121,6 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø110 mm, 1000 mm
129 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø110 mm, 1000 mm, plast, grå
129 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin afløbsrør Ø110mm, grå PP, 1000mm
143,9 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø110 mm, 1000 mm, plast, grå
149 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Aflbsrr gr HT/PP 110 mm - lngde 1000 mm
152 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 110x1000mm rør m/mf grå
158,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix HC PP rør med muffe. 110X1000 mm
190 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 1000 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 1000 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK114 kr153 krKøb
2Proshop DK114 kr153 krKøb
3Billigelogvvs.dk121,6 kr121,6 krKøb
4BilligVVS DK129 kr129 krKøb
5CompletVVS129 kr129 krKøb
6EL-GROSSISTEN143,9 kr143,9 krKøb
7LavprisVVS149 kr149 krKøb
8WATTOO.DK152 kr152 krKøb
9MaintainIt158,75 kr158,75 krKøb
10vvsfittings.dk190 kr190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 1000 mm grå

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 1000 mm grå i 153 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 1000 mm grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 1000 mm grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026114 kr2 kr (2%)
19. maj 2026112 kr1 kr (1%)
17. maj 2026111 kr10,07 kr (10%)
10. maj 2026100,93 kr6,07 kr (6%)
5. maj 2026107 kr9 kr (9%)
9. apr. 202698 kr1 kr (1%)
14. feb. 202697 kr4 kr (4%)
7. jan. 2026101 kr6 kr (6%)
31. dec. 202595 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret