Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 500 mm grå

WavinSanitetEAN: 5708525307141
Pris fra 72 krtil 119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60,99 kr 10. maj

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 500 mm grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 110 x 500 mm grå PP-afløbsrør med muffe
72 kr
Til butik
Wavin 110 x 500 mm grå PP-afløbsrør med muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: PEH afløb
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-1430404
EAN: 5708525307141
Varenr.: 3525643
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 500 mm grå
72 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin afløbsrør Ø110mm, grå PP, 500mm
88,91 kr
Til butik
Wavin afløbsrør Ø110mm, grå PP, 500mm billede

Produktinformation

Wavin 110 mm grå afløbsrør - 500 mmWavin Wafix afløbsrør anvendes til sikker bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Wafix-systemet er fremstillet af genanvendeligt PP-plast. Afløbsrørene er med Fix-lock tætningsringe, de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5708525307141
Varenr.: 15844135829839
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 110X500Mm Rør M/Mf Grå
94,56 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 110x500mm rør m/mf grå
97,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø110 mm, 500 mm
99 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø110 mm, 500 mm, plast, grå
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 500 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 500 mm grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK72 kr111 krKøb
2Proshop DK72 kr111 krKøb
3EL-GROSSISTEN88,91 kr88,91 krKøb
4Billigelogvvs.dk94,56 kr94,56 krKøb
5MaintainIt97,5 kr97,5 krKøb
6BilligVVS DK99 kr99 krKøb
7CompletVVS119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 500 mm grå

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 500 mm grå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 500 mm grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 110 x 500 mm grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202672 kr7 kr (11%)
26. maj 202665 kr4 kr (6%)
24. maj 202669 kr4 kr (6%)
17. maj 202665 kr4,01 kr (7%)
10. maj 202660,99 kr4,01 kr (6%)
9. apr. 202665 kr1 kr (2%)
3. apr. 202664 kr1 kr (2%)
16. mar. 202663 kr2 kr (3%)
9. mar. 202661 kr3 kr (5%)
8. mar. 202664 kr3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret