Gå til hovedindhold

Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid

WavinSanitetEAN: 5708525150723
Pris fra 31 krtil 58,18 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 27,18 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Wafix PP rør med muffe 40x500 mm. Hvid
31 kr
Til butik
Wavin Wafix PP rør med muffe 40x500 mm. Hvid billede

Produktinformation

Wafix PP systemet er fremstillet af det genanvendelige PP (Polypropylen), hvilket giver både rør og fittings gode fysiske og kemiske egenskaber. Det anvendte PP materiale har et højt E-modul, hvilket giver rørene en god længde stivhed og en stor slagstyrk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708525150723
Varenr.: 2460782
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Htp Rør Med 1 Muffe 40- 500Mm Hvid
40 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid
43 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 40X500Mm Rør M/Mf Hvid
52,14 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 40x500mm rør m/mf hvid
53,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wafix PP afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid
54 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WAVIN PP 40X500MM RØR M/MF HVID
58,18 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk31 kr31 krKøb
2CompletVVS40 kr40 krKøb
3Proshop DK43 kr82 krKøb
4Billigelogvvs.dk52,14 kr52,14 krKøb
5MaintainIt53,75 kr53,75 krKøb
6CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb
7EL-GROSSISTEN58,18 kr58,18 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 40 x 500 mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202631 kr9 kr (23%)
29. maj 202640 kr9 kr (29%)
25. maj 202631 kr9 kr (23%)
24. maj 202640 kr9 kr (29%)
22. maj 202631 kr9 kr (23%)
21. maj 202640 kr9 kr (29%)
15. maj 202631 kr9 kr (23%)
14. maj 202640 kr9 kr (29%)
6. maj 202631 kr9 kr (23%)
5. maj 202640 kr9 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret