Gå til hovedindhold

VIVOLINK Pro HDMI kabel, supportere 4k x 2k tilslutning, 18 Gbps , længde 20 meter

VivolinkKablerEAN: 5706998232151
Pris fra 1.254 krtil 1.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 245 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.187 kr 30. apr.

Sammenlign priser på VIVOLINK Pro HDMI kabel, supportere 4k x 2k tilslutning, 18 Gbps , længde 20 meter og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1254 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vivolink Active HDMI kabel, 20 meter
1.254 kr
Til butik
Vivolink Active HDMI kabel, 20 meter billede

Produktinformation

HDMI kabel 2.0 med 4K understøttelse og høj overførselshastighed Dette HDMI kabel giver dig stabil billed- og lydkvalitet til både tv, projektor og computer. Kablet understøtter opløsninger helt op til 4K (4096x2160p @60Hz), så du kan nyde skarpe billeder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vivolink
Kategori: Kabler
Farve: black
Størrelse: 20 m
EAN: 5706998232151
Varenr.: 6286001102
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIVOLINK Pro HDMI kabel, supportere 4k x 2k tilslutning, 18 Gbps , længde 20 meter
1.254 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRO HDMI KABLE, 4K 18GBPS, 20M
1.348,96 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vivolink PRO HDMI CABLE
1.429 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivolink Active HDMI kabel, 20 meter
1.429 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro hdmi kable, 4k 18gbps, 20m
1.448,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivolink Active HDMI kabel, 20 meter
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIVOLINK Pro HDMI kabel, supportere 4k x 2k tilslutning, 18 Gbps , længde 20 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VIVOLINK Pro HDMI kabel, supportere 4k x 2k tilslutning, 18 Gbps , længde 20 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.254 kr1.254 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.254 kr1.254 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.348,96 kr1.348,96 krKøb
4Ultrashop1.429 kr1.429 krKøb
5BilligVVS DK1.429 kr1.429 krKøb
6MaintainIt1.448,75 kr1.448,75 krKøb
7Greenline1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VIVOLINK Pro HDMI kabel, supportere 4k x 2k tilslutning, 18 Gbps , længde 20 meter

PriceData har fulgt prisen på VIVOLINK Pro HDMI kabel, supportere 4k x 2k tilslutning, 18 Gbps , længde 20 meter i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.187 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 1.314 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.251 kr.

Den nuværende pris på 1.254 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for VIVOLINK Pro HDMI kabel, supportere 4k x 2k tilslutning, 18 Gbps , længde 20 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for VIVOLINK Pro HDMI kabel, supportere 4k x 2k tilslutning, 18 Gbps , længde 20 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.254 kr5 kr (0%)
17. maj 20261.259 kr4 kr (0%)
14. maj 20261.255 kr18 kr (1%)
12. maj 20261.273 kr36 kr (3%)
11. maj 20261.309 kr17 kr (1%)
9. maj 20261.292 kr79 kr (7%)
2. maj 20261.213 kr19 kr (2%)
1. maj 20261.194 kr7 kr (1%)
30. apr. 20261.187 kr21 kr (2%)
28. apr. 20261.208 kr21 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret