Gå til hovedindhold

Goobay HDMI 2.0 kabel m. ethernet - 2 x A han forgyldt, Sort (1,5m)

GoobayKablerEAN: 4040849611582
Pris fra 18 krtil 44 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HDMI 2.0 kabel m. ethernet - 2 x A han forgyldt, Sort (1,5m) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay HDMI-kabel 1.5 m HDMI Type A (Standard) Sort
18 kr
Til butik
Goobay HDMI-kabel 1.5 m HDMI Type A (Standard) Sort billede

Produktinformation

goobay - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1.5 m - sort - rund, HDMi 2.0

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 61158
EAN: 4040849611582
Varenr.: 1000681396
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay HDMI-kabel 1.5 m HDMI Type A (Standard) Sort
29 kr
Til butik
Goobay HDMI-kabel 1.5 m HDMI Type A (Standard) Sort billede

Produktinformation

Oplev en enestående videokvalitet med vores High Speed HDMI™ Cable with Ethernet, 1.5 m. Dette kabel er essentielt for alle, der ønsker at forbinde deres enheder med maksimal klarhed og hurtighed. Med HDMI™ hunne forbindelser (type A) i begg

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Forside
EAN: 4040849611582
Varenr.: 46711
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HDMI Kabel 4K/60Hz 1,5 m - Sort
35 kr
Til butik
HDMI Kabel 4K/60Hz 1,5 m - Sort billede

Produktinformation

Få billede og lyd via ét kabel med dette HDMI 4K kabel. Det er velegnet til tv, monitor, projektor, spillekonsol, streamingmodtager, soundbar og hi-fi-system, når du vil have en enkel opsætning. Kablet er 1,5 m langt, hvilket passer godt mellem f.eks. tv og soundbar eller spillekonsol uden stort kabeloverskud. Med HDMI han (Type A) til HDMI han (Type A) i begge ender forbinder du direkte til standard HDMI-porte på dine enheder. 4K/60Hz og 18 Gbit/s til moderne udstyr Opløsningen 4K/60Hz (3840x2160) UHD betyder, at kablet kan overføre højopløst billede med op til 60 billeder i sekundet, så du kan udnytte skærmens eller tv'ets 4K-funktion. Båndbredden på 18 Gbit/s gør det muligt at sende både billede og lyd, så de understøttede formater kan bruges. HDR-understøttelse gør, at kompatible tv og skærme kan vise et bredere spænd mellem mørke og lyse områder i billedet. Med 3D-support kan du også bruge kablet til udstyr, der viser 3D-indhold. Lydreturkanal, Ethernet og praktiske detaljer Med eARC og ARC kan lyd sendes tilbage fra tv'et til en soundbar eller et hi-fi-system via det samme HDMI-kabel, så du slipper for ekstra lydkabler. Den integrerede Ethernet-kanal (HEC) gør det muligt for kompatible enheder at dele netværksforbindelse gennem HDMI-forbindelsen. Guldbelagte stik hjælper med at beskytte kontaktfladerne mod korrosion over tid. Kabelkappen er lavet af PVC, og huset omkring stikkene er af PE. I pakken: 1 x HDMI 4K kabel 1,5 m, sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: HDMI 4K kabel
Artikel nr.: 61158
EAN: 4040849611582
Varenr.: 70142
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro HDMI 2.0 - 1.5m - Sort
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HDMI 2.0 kabel m. ethernet - 2 x A han forgyldt, Sort (1,5m)
44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI 2.0 kabel m. ethernet - 2 x A han forgyldt, Sort (1,5m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HDMI 2.0 kabel m. ethernet - 2 x A han forgyldt, Sort (1,5m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK18 kr18 krKøb
2Ultrashop29 kr29 krKøb
3Av-Cables DK35 kr35 krKøb
4Proshop DK39 kr78 krKøb
5EL-GROSSISTEN44 kr44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HDMI 2.0 kabel m. ethernet - 2 x A han forgyldt, Sort (1,5m)

PriceData har fulgt prisen på HDMI 2.0 kabel m. ethernet - 2 x A han forgyldt, Sort (1,5m) i 150 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HDMI 2.0 kabel m. ethernet - 2 x A han forgyldt, Sort (1,5m). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HDMI 2.0 kabel m. ethernet - 2 x A han forgyldt, Sort (1,5m) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202618 kr11 kr (38%)
21. maj 202629 kr11 kr (61%)
22. apr. 202618 kr11 kr (38%)
8. apr. 202629 kr10 kr (26%)
7. apr. 202639 kr10 kr (34%)
22. mar. 202629 kr10 kr (26%)
21. mar. 202639 kr10 kr (34%)
13. mar. 202629 kr10 kr (26%)
12. mar. 202639 kr10 kr (34%)
3. mar. 202629 kr10 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret