Gå til hovedindhold

Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 0.5 m

GoobayKablerEAN: 4040849611490
Pris fra 17 krtil 39 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 0.5 m og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay HDMI-kabel 0.5 m HDMI Type A (Standard) Sort
17 kr
Til butik
Goobay HDMI-kabel 0.5 m HDMI Type A (Standard) Sort billede

Produktinformation

goobay - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 0.5 m - sort - rund, HDMi 2.0

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 61149
EAN: 4040849611490
Varenr.: 1000681394
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI-kabel 0,5 m - Goobay - HDMI han til han, sort
19 kr
Til butik
HDMI-kabel 0,5 m - Goobay - HDMI han til han, sort billede

Produktinformation

goobay - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 0.5 m - sort - rund, HDMi 2.0Funktioner3D: JaAntal afskærmningslag: 2Audio Return Channel (ARC): JaAWG-ledningsstørrelse: 30Dataoverførselshastighed: 18 Gbit/sek.HDCP: JaHDCP-version: 2.2HDMI Ethernet-kanal: JaHDMI-version: 2.0High Dynamic Range (HDR) understøttet: JaKabel kappemateriale: Polyvinylchlorid (PVC)Kabellængde: 0,5 mKabelmateriale: Kobberbelagt stål (CCS)Kabeltype: Rundt kabelMaksimal opdateringshastighed: 60 HzProduktfarve: SortSkjold materiale: AluminiumStik 1: HDMI Type A (Standard)Stik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: HDMI Type A (Standard)Stik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikStikforbindelse kontakter plettering: GuldUnderstøttede videotilstande: 2160pVægt & størrelserKabeldiameter: 6 mmEmballeringsdataAntal pr. pakke: 1 stkPakketype: PolybagLogistik dataMængde pr. kasse: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.04g
EAN: 4040849611490
Varenr.: 1816863
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HDMI Kabel 4K/60Hz 0,5 m - Sort
25 kr
Til butik
HDMI Kabel 4K/60Hz 0,5 m - Sort billede

Produktinformation

Med en længde på kun 0,5 m er dette HDMI kabel ideelt, når dit TV, din monitor eller projektor står tæt på spillekonsol, medieafspiller eller soundbar, og du vil holde styr på kablerne bag udstyret. Kablet overfører videosignaler op til 4K/60Hz (3840x2160) UHD med en båndbredde på 18 Gbit/s. Stiktypen er HDMI han (Type A) til HDMI han (Type A), så det passer til de almindelige HDMI-porte på TV, monitor, projektor, spillekonsol, medieafspiller og soundbar. Lyd- og billedfunktioner samlet i ét kabel Med understøttelse af HDR kan kablet overføre videosignaler, der indeholder HDR-information, til kompatibelt udstyr. eARC og ARC betyder, at lydreturkanalen mellem TV og soundbar eller receiver kan gå gennem det samme HDMI kabel i stedet for et separat lydkabel. Kablet understøtter desuden 3D, HEC (Ethernet via HDMI), HDCP 2.2 og CEC, så det kan bruges i opsætninger, hvor disse standarder anvendes. I pakken: 1 stk. HDMI kabel 0,5 m, sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: HDMI kabel 0.5 meter
Artikel nr.: 61149
EAN: 4040849611490
Varenr.: 70140
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 0.5 m
-63%29 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay HDMI-kabel 0.5 m HDMI Type A (Standard) Sort
29 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro HDMI 2.0 - 0.5m - Sort
29 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HDMI 2.0 kabel m. ethernet - 2 x A han forgyldt, Sort (0,5m)
34 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI-kabel 0,5 m - Goobay - HDMI han til han, sort
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 0.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 0.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK17 kr17 krKøb
2Boligcenter DK19 kr19 krKøb
3Av-Cables DK25 kr25 krKøb
4Teknikproffset DK29 kr78 krKøb
5Ultrashop29 kr29 krKøb
6Proshop DK29 kr68 krKøb
7EL-GROSSISTEN34 kr34 krKøb
8Vivas DK39 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 0.5 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 0.5 m i 179 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 0.5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 0.5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 202617 kr12 kr (41%)
17. apr. 202629 kr12 kr (71%)
11. apr. 202617 kr12 kr (41%)
10. apr. 202629 kr12 kr (71%)
12. feb. 202617 kr1 kr (6%)
11. feb. 202616 kr1 kr (6%)
10. feb. 202617 kr1 kr (6%)
9. feb. 202616 kr1 kr (6%)
7. feb. 202617 kr1 kr (6%)
5. feb. 202616 kr1 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret