Gå til hovedindhold

Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 1 m

GoobayKablerEAN: 4040849611506
Pris fra 18 krtil 49 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17 kr 21. maj

Sammenlign priser på Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 1 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay HDMI-kabel 1 m HDMI Type A (Standard) Sort
18 kr
Til butik
Goobay HDMI-kabel 1 m HDMI Type A (Standard) Sort billede

Produktinformation

goobay - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1 m - sort - rund, HDMi 2.0

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 61150
EAN: 4040849611506
Varenr.: 1000681395
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 1 m
-73%24 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 1 m billede

Produktinformation

Vores HDMI™-kabel til imponerende underholdning. Kombiner high-definition, forsinkelsesfri 4K-videotransmission med fantastisk 7.1 surround sound, Dolby Atmos eller DTS:X for en fordybende film- og spiloplevelse med fremragende billed- og lydkvalitet. HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A) Kabellængde 1 m, Förpackning, : Bulk, Kablet muliggør billedtransmission i høj opløsning med Ultra HD ved op til 4K @ 60 Hz (bagudkompatibel) og en datahastighed på op til 18 Gbit/s, Ideelt egnet til lyd- og videotransmission mellem TV/monitor og projektorer, spilkonsol (f.eks. PlayStation, Xbox) eller streamingmodtager (f.eks. Amazon Fire TV, Apple TV), Den integrerede Ethernet-kanal (HEC) forbinder enhver HDMI™-enhed med enheder i det kablede netværk uden et ekstra internetkabel, CEC-funktionen (Consumer Electronics Control) skaber fleksibel betjening via kun én fjernbetjening, f.eks. til at tænde flere parrede HDMI™-enheder via et enkelt tryk på en knap, Understøtter 3D og HDR (High Dynamic Range) for fremragende billedkvalitet med høj kontrast samt HDCP 2.2-krypteringssystemet, Understøtter avancerede lydfunktioner som eARC (Enhanced Audio Return Channel) og ARC (Audio Return Channel) for nem, digital overførsel fra tv til soundbar eller hi-fi-system, Guldbelagte kontakter forhindrer korrosion og sikrer ekstra holdbarhed, Inner Dirigent nummer, : 15 stykker, Kabelstruktur, : 15+1, Markeringer, : CE, WEEE, Goobay-version, : 2.0, understøttede audio standarder, : Enhanced Audio Return Channel (eARC), Audio Return Channel (ARC), andre understøttede standarder, : HDR (High Dynamic Range), HDMI™ Ethernet Channel (HEC), 3D, HDCP 2.2, Consumer Electronics Control (CEC), Understøttede videostandarder, : 4K Ultra HD 2160p (60 Hz), Kink beskyttelse, : tosidet, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CCS, Type 1, afskærmning, : Folie (aluminium), Type 2, afskærmning, : Folie (aluminium), Tilslutning, bolig materiale, : PE, Tilslutning, kontaktmateriale, : forgyldt, Tilslutning, type, : HDMI™ stik (type A).

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
EAN: 4040849611506
Varenr.: C43066
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HDMI Kabel 4K/60Hz 1 m - Sort
29 kr
Til butik
HDMI Kabel 4K/60Hz 1 m - Sort billede

Produktinformation

Få skarp 4K/60Hz-billedoverførsel på korte afstande med dette HDMI kabel på 1 meter. Det er velegnet til tv, monitor, projektor, spillekonsol, streamingmodtager, soundbar og hi-fi-system, når du vil have ét kabel til både lyd og billede. Kablet har HDMI han (Type A) i begge ender, så det passer til de fleste moderne enheder. Med en opløsning på 4K/60Hz (3840×2160) UHD og en båndbredde på 18 Gbit/s håndterer det højopløst video og lyd uden at være en begrænsning i din opsætning. ## Ét kabel til billede, lyd og netværk Med understøttelse af eARC og ARC kan lyd sendes tilbage fra dit tv til en soundbar eller et hi-fi-system via det samme HDMI kabel, så du slipper for ekstra lydkabler. HDR-understøttelse betyder, at kablet kan bruges i opsætninger, hvor der sendes videosignaler med udvidet dynamik og farveinformation. HEC (Ethernet via HDMI) gør det muligt at føre netværksforbindelse gennem HDMI-forbindelsen, hvis dine enheder understøtter det. 3D- og HDCP 2.2-understøttelse betyder, at kablet kan bruges til 3D-indhold og kopibeskyttet materiale fra kompatible kilder. ## Praktiske detaljer til din installation Kabellængden på 1 m passer godt til opsætninger, hvor enhederne står tæt på hinanden – for eksempel mellem tv og soundbar eller mellem monitor og spillekonsol. Stikkene er guldbelagte, hvilket giver en korrosionsbestandig kontaktflade og er en praktisk fordel, hvis kablet bliver siddende i samme port i længere tid. Kabelkappen er lavet af PVC, og begge ender er HDMI han (Type A), så du får en standardtilslutning, der matcher de fleste tv, monitorer og projektorer. I pakken: 1 x HDMI kabel 4K/60Hz 1 m - sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: HDMI kabel 1 meter
Artikel nr.: 61150
EAN: 4040849611506
Varenr.: 70141
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay HDMI-kabel 1 m HDMI Type A (Standard) Sort
29 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI-kabel 1 m - Goobay - HDMI 2.0, 4K, sort
29 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro HDMI 2.0 - 1m - Sort
34 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI-kabel 1 m - Goobay - HDMI 2.0, 4K, sort
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 1 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 1 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK18 kr18 krKøb
2Teknikproffset DK24 kr73 krKøb
3Av-Cables DK29 kr29 krKøb
4Ultrashop29 kr29 krKøb
5Boligcenter DK29 kr29 krKøb
6Proshop DK34 kr73 krKøb
7Vivas DK49 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 1 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 1 m i 183 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 1 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 1 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202618 kr1 kr (6%)
21. maj 202617 kr1 kr (6%)
20. maj 202618 kr1 kr (6%)
3. maj 202617 kr1 kr (6%)
2. maj 202618 kr1 kr (6%)
1. maj 202617 kr1 kr (6%)
30. apr. 202618 kr1 kr (6%)
25. apr. 202617 kr1 kr (6%)
24. apr. 202618 kr1 kr (6%)
16. apr. 202617 kr1 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret