Gå til hovedindhold

VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support

VivolinkKablerEAN: 5706998232212
Pris fra 946 krtil 1.145 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 905 kr 2. apr.

Sammenlign priser på VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 946 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support
946 kr
Til butik
VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support billede

Produktspecifikationer

Mærke: VivoLink
Kategori: Billede kabler
Farve: 1
Artikel nr.: 5706998232212
EAN: 5706998232212
Varenr.: 7338792
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vivolink Active HDMI kabel, 15 meter
947 kr
Til butik
Vivolink Active HDMI kabel, 15 meter billede

Produktinformation

HDMI kabel 2.0 med 4K understøttelse og høj overførselshastighed Dette HDMI kabel giver dig stabil billed- og lydkvalitet til både tv, projektor og computer. Kablet understøtter opløsninger helt op til 4K (4096x2160p @60Hz), så du kan nyde skarpe billeder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vivolink
Kategori: Kabler
Farve: black
Størrelse: 15 m
EAN: 5706998232212
Varenr.: 6286001092
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRO HDMI KABEL, 4K 18GBPS, 15M
989,26 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vivolink Pro HDMI Cable 15m Ultra
1.029 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro hdmi kabel, 4k 18gbps, 15m
1.062,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivolink Active HDMI kabel, 15 meter
1.099 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivolink Active HDMI kabel, 15 meter
1.135 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vivolink Active HDMI kabel, 15 meter
1.145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK946 kr985 krKøb
2LavprisEl947 kr947 krKøb
3EL-GROSSISTEN989,26 kr989,26 krKøb
4Ultrashop1.029 kr1.029 krKøb
5MaintainIt1.062,5 kr1.062,5 krKøb
6Greenline1.099 kr1.099 krKøb
7BilligVVS DK1.135 kr1.135 krKøb
8LavprisVVS1.145 kr1.145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support

PriceData har fulgt prisen på VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support i 172 dage. Laveste pris i perioden er 808 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 947 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 917 kr.

Den nuværende pris på 946 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026946 kr1 kr (0%)
21. maj 2026947 kr1 kr (0%)
15. maj 2026946 kr22 kr (2%)
10. maj 2026924 kr22 kr (2%)
7. maj 2026946 kr22 kr (2%)
6. maj 2026924 kr15 kr (2%)
4. maj 2026909 kr37 kr (4%)
1. maj 2026946 kr37 kr (4%)
30. apr. 2026909 kr37 kr (4%)
25. apr. 2026946 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret