Gå til hovedindhold

Goobay Ultrahøjhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A), 1.5 m

GoobayKablerEAN: 4040849410833
Pris fra 42 krtil 119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (65% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Ultrahøjhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A), 1.5 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay HDMI-kabel med Ethernet 1.5m Sort
42 kr
Til butik
goobay HDMI-kabel med Ethernet 1.5m Sort billede

Produktinformation

goobay - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1.5 m - sort - rund, 8K support

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 41083
EAN: 4040849410833
Varenr.: 994804763
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI-kabel med Ethernet 1,5 m - Goobay - HDMI han til han - sort
49 kr
Til butik
HDMI-kabel med Ethernet 1,5 m - Goobay - HDMI han til han - sort billede

Produktinformation

goobay - High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1.5 m - sort - rund, 8K supportGenereltAfskærmningsmateriale: AluminiumsfletningAWG American Wire Gauge: 30Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: 3D-TransmissionHDR supportVariable Refresh Rate (VRR)Enhanced Audio Return Channel (eARC)120 Hz Refresh Ratekobberledereknækbeskyttelse60 Hz genindlæsningshastighedFarve: SortKabeltype: High Speed - HDMI-kabel med Ethernet rund, 8K supportKappemateriale: PVCLængde: 1.5 mForbindelseForbindelsesled: 19 pin HDMI Type A - hanStikforbindelse (anden ende): 19 pin HDMI Type A - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: HDCP 2.2, DSC 1.2ProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: HDMI-kabler
Vægt: 0.1g
EAN: 4040849410833
Varenr.: 1810485
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Ultrahøjhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A), 1.5 m
-52%57 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Ultrahøjhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A), 1.5 m billede

Produktinformation

Vores high-end kabel til high-end underholdning. Kombiner 8K-videotransmission, den højeste opløsning, der findes, med fantastisk 7.1-surroundsound, Dolby Atmos eller DTS:X for en fordybende film- og spiloplevelse i maksimal billed- og lydkvalitet. HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A) Kabellængde 1.5 m, Förpackning, : Bulk, Kablet muliggør billedtransmission i høj opløsning på op til 8K @ 60 Hz og 4K @ 120 Hz (bagudkompatibel) og en datahastighed på op til 48 Gbit/s, Ideelt egnet til lyd- og videotransmission mellem TV/monitor og projektorer, spilkonsol (f.eks. PlayStation 5, Xbox) eller streamingmodtager (f.eks. Amazon Fire TV, Apple TV), Forhindrer judder og tearing under gaming med VRR (Variable Refresh Rate), ALLM (Auto Low Latency Mode) og QFT (Quick Frame Transport), Den integrerede Ethernet-kanal (HEC) forbinder enhver HDMI™-enhed med enheder i det kablede netværk uden et ekstra internetkabel, CEC-funktionen (Consumer Electronics Control) skaber fleksibel betjening via kun én fjernbetjening, f.eks. til at tænde flere parrede HDMI™-enheder via et enkelt tryk på en knap, Understøtter 8K UHD, 3D ved 4K UHD og HDR (High Dynamic Range) for fremragende billedkvalitet med høj kontrast, understøtter HDCP 2.2-krypteringssystem, Understøtter avancerede lydfunktioner som eARC (Enhanced Audio Return Channel) og ARC (Audio Return Channel) for nem, digital overførsel fra tv til soundbar eller hi-fi-system, AWG, : 30, Kabelkappen diameter, : 6.3 mm, Inderleder tværsnit, : 0.254 mm², Inner Dirigent nummer, : 1 stykker, Numre af skærm, : 2 x, Kabelstruktur, : 19+1, Tilslutning, højde, : 11.4 mm, Tilslutning, længde, : 42.1 mm, Tilslutning, bredde, : 20.4 mm, Forbindelse 2, højde, : 11.4 mm, Forbindelse 2, længde, : 42.1 mm, Forbindelse 2, bredde, : 20.4 mm, Goobay-version, : 2.1, Driftstemperatur op til, : 80 °C, Driftstemperatur fra, : -10 °C.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
EAN: 4040849410833
Varenr.: C42656
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay HDMI-kabel med Ethernet 1.5m Sort
59 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI-kabel med Ethernet 1,5 m - Goobay - HDMI han til han - sort
69 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro HDMI 2.1 - 1.5m - Sort
99 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ultra High Speed HDMI 2.1 kabel - 2xHDMI han 8K Sort (1,5m)
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Ultrahøjhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A), 1.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Ultrahøjhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A), 1.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK42 kr42 krKøb
2Boligcenter DK49 kr49 krKøb
3Teknikproffset DK57 kr106 krKøb
4Ultrashop59 kr59 krKøb
5Vivas DK69 kr138 krKøb
6Proshop DK99 kr138 krKøb
7EL-GROSSISTEN119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Ultrahøjhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A), 1.5 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Ultrahøjhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A), 1.5 m i 168 dage. Den nuværende pris er 42 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Ultrahøjhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A), 1.5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Ultrahøjhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A), 1.5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. dec. 202542 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret