Gå til hovedindhold

VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 7.5 m - sort - formet, 4K support

VivolinkKablerEAN: 5712505611609
Pris fra 187,7 krtil 449 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 261,3 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 185,43 kr 7. maj

Sammenlign priser på VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 7.5 m - sort - formet, 4K support og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 187.7 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRO HDMI KABEL, 4K, 7,5M
187,7 kr
Til butik
PRO HDMI KABEL, 4K, 7,5M billede

Produktinformation

High-preformance 4k x 2 k HDMI Dette high-preformance HDMI kabel med på støbte stik understøtter avanceret 4k x 2k tilslutning

Produktspecifikationer

Mærke: VIVOLINK
Kategori: Kabler
EAN: 5712505611609
Varenr.: 15845194269007
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 7.5 m - sort - formet, 4K support
190 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pro hdmi KABEL, 4K, 7,5M
191 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pro Hdmi Kabel, 4K, 7,5M
199,58 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro hdmi kabel, 4k, 7,5m
205 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 7,5 meter
349 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 7,5 meter
355 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 7,5 meter
359 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vivolink Pro HDMI Cable 7.5m Ultra
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 7.5 m - sort - formet, 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 7.5 m - sort - formet, 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN187,7 kr187,7 krKøb
2CS MEGASTORE DK190 kr229 krKøb
3WATTOO.DK191 kr191 krKøb
4Billigelogvvs.dk199,58 kr199,58 krKøb
5MaintainIt205 kr205 krKøb
6Greenline349 kr349 krKøb
7BilligVVS DK355 kr355 krKøb
8LavprisVVS359 kr359 krKøb
9Ultrashop449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 7.5 m - sort - formet, 4K support

PriceData har fulgt prisen på VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 7.5 m - sort - formet, 4K support i 176 dage. Laveste pris i perioden er 185,43 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 187,7 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 7.5 m - sort - formet, 4K support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 7.5 m - sort - formet, 4K support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026187,7 kr2,3 kr (1%)
23. maj 2026190 kr2,3 kr (1%)
9. maj 2026187,7 kr2,27 kr (1%)
7. maj 2026185,43 kr4,57 kr (2%)
6. maj 2026190 kr4,57 kr (2%)
23. apr. 2026185,43 kr2,57 kr (1%)
22. apr. 2026188 kr2,57 kr (1%)
19. apr. 2026185,43 kr2,57 kr (1%)
18. apr. 2026188 kr2,57 kr (1%)
15. apr. 2026185,43 kr2,57 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret