Gå til hovedindhold

VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 5 m - sort - formet, 4K support

VivolinkKablerEAN: 5712505315514
Pris fra 134,94 krtil 299 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 164,06 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 133,33 kr 7. maj

Sammenlign priser på VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 5 m - sort - formet, 4K support og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134.94 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRO HDMI KABEL, 4K, 5M
134,94 kr
Til butik
PRO HDMI KABEL, 4K, 5M billede

Produktinformation

High-preformance 4k x 2 k HDMI Dette high-preformance HDMI kabel med på støbte stik understøtter avanceret 4k x 2k tilslutning

Produktspecifikationer

Mærke: VIVOLINK
Kategori: Kabler
EAN: 5712505315514
Varenr.: 15845194858831
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 5 m - sort - formet, 4K support
139 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pro hdmi KABEL, 4K, 5M
140 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pro Hdmi Kabel, 4K, 5M
143,48 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro hdmi kabel, 4k, 5m
148,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 5 meter
199 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 5 meter
199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 5 meter
245 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 5 meter
249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vivolink Pro HDMI Cable 5m Ultra
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 5 m - sort - formet, 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 5 m - sort - formet, 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN134,94 kr134,94 krKøb
2CS MEGASTORE DK139 kr178 krKøb
3WATTOO.DK140 kr140 krKøb
4Billigelogvvs.dk143,48 kr143,48 krKøb
5MaintainIt148,75 kr148,75 krKøb
6Greenline199 kr199 krKøb
7LavprisEl199 kr199 krKøb
8BilligVVS DK245 kr245 krKøb
9LavprisVVS249 kr249 krKøb
10Ultrashop299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 5 m - sort - formet, 4K support

PriceData har fulgt prisen på VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 5 m - sort - formet, 4K support i 179 dage. Laveste pris i perioden er 133,33 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 134,94 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 5 m - sort - formet, 4K support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 5 m - sort - formet, 4K support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026134,94 kr4,06 kr (3%)
23. maj 2026139 kr4,06 kr (3%)
9. maj 2026134,94 kr1,61 kr (1%)
7. maj 2026133,33 kr5,67 kr (4%)
6. maj 2026139 kr5,67 kr (4%)
23. apr. 2026133,33 kr3,67 kr (3%)
22. apr. 2026137 kr3,67 kr (3%)
19. apr. 2026133,33 kr3,67 kr (3%)
18. apr. 2026137 kr3,67 kr (3%)
15. apr. 2026133,33 kr2,67 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret