Gå til hovedindhold

VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 3 m - sort - formet, 4K support

VivolinkKablerEAN: 5712505315507
Pris fra 97 krtil 229 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 132 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95,85 kr 7. maj

Sammenlign priser på VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 3 m - sort - formet, 4K support og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRO HDMI KABEL, 4K, 3M
97 kr
Til butik
PRO HDMI KABEL, 4K, 3M billede

Produktinformation

High-preformance 4k x 2 k HDMI Dette high-preformance HDMI kabel med på støbte stik understøtter avanceret 4k x 2k tilslutning

Produktspecifikationer

Mærke: VIVOLINK
Kategori: Kabler
EAN: 5712505315507
Varenr.: 15845195546959
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 3 m - sort - formet, 4K support
102 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pro hdmi KABEL, 4K, 3M
103 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 3 meter
103 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pro Hdmi Kabel, 4K, 3M
103,15 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro hdmi kabel, 4k, 3m
106,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 3 meter
119 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 3 meter
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 3 meter
145 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vivolink Pro HDMI Cable 3m Ultra
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 3 m - sort - formet, 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 3 m - sort - formet, 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN97 kr97 krKøb
2CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb
3WATTOO.DK103 kr103 krKøb
4LavprisEl103 kr103 krKøb
5Billigelogvvs.dk103,15 kr103,15 krKøb
6MaintainIt106,25 kr106,25 krKøb
7Greenline119 kr119 krKøb
8LavprisVVS139 kr139 krKøb
9BilligVVS DK145 kr145 krKøb
10Ultrashop229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 3 m - sort - formet, 4K support

PriceData har fulgt prisen på VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 3 m - sort - formet, 4K support i 182 dage. Laveste pris i perioden er 95,85 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 3 m - sort - formet, 4K support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 3 m - sort - formet, 4K support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202697 kr5 kr (5%)
23. maj 2026102 kr5 kr (5%)
9. maj 202697 kr1,15 kr (1%)
7. maj 202695,85 kr6,15 kr (6%)
6. maj 2026102 kr6,15 kr (6%)
23. apr. 202695,85 kr5,15 kr (5%)
22. apr. 2026101 kr5,15 kr (5%)
19. apr. 202695,85 kr5,15 kr (5%)
18. apr. 2026101 kr5,15 kr (5%)
15. apr. 202695,85 kr5,15 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret