Gå til hovedindhold

VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1 m - sort - formet, 4K support

VivolinkKablerEAN: 5712505315477
Pris fra 60,46 krtil 219 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 158,54 kr (72% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59,74 kr 7. maj

Sammenlign priser på VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1 m - sort - formet, 4K support og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60.46 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRO HDMI KABEL, 4K, 1M
60,46 kr
Til butik
PRO HDMI KABEL, 4K, 1M billede

Produktinformation

High-preformance 4k x 2 k HDMI Dette high-preformance HDMI kabel med på støbte stik understøtter avanceret 4k x 2k tilslutning

Produktspecifikationer

Mærke: VIVOLINK
Kategori: Kabler
EAN: 5712505315477
Varenr.: 15844169384271
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pro Hdmi Kabel, 4K, 1M
64,29 kr
Til butik
Pro Hdmi Kabel, 4K, 1M billede

Produktinformation

High-preformance 4k x 2 k HDMI Dette high-preformance HDMI kabel med på støbte stik understøtter avanceret 4k x 2k tilslutning Pro HDMI kabel, supportere 4k x 2k tilslutning, længde 1 meter Søgetermer: 5486518069 - - 5486518069 - 5712505315477

Produktspecifikationer

Mærke: Vivolink
Kategori: Storage & Data Transfer Cables
EAN: 5712505315477
Varenr.: 8014801436994
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1 m - sort - formet, 4K support
65 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro hdmi kabel, 4k, 1m
66,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 1 meter
73 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 1 meter
85 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 1 meter
89 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vivolink Ultra HDMI kabel, 1 meter
95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vivolink Pro HDMI Cable 1m Ultra
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1 m - sort - formet, 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1 m - sort - formet, 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN60,46 kr60,46 krKøb
2Billigelogvvs.dk64,29 kr64,29 krKøb
3CS MEGASTORE DK65 kr104 krKøb
4MaintainIt66,25 kr66,25 krKøb
5Greenline73 kr73 krKøb
6LavprisEl85 kr85 krKøb
7BilligVVS DK89 kr89 krKøb
8LavprisVVS95 kr95 krKøb
9Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1 m - sort - formet, 4K support

PriceData har fulgt prisen på VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1 m - sort - formet, 4K support i 179 dage. Laveste pris i perioden er 59,74 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 60,46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1 m - sort - formet, 4K support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for VivoLink Pro - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 1 m - sort - formet, 4K support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202660,46 kr3,83 kr (6%)
23. maj 202664,29 kr3,83 kr (6%)
9. maj 202660,46 kr
7. maj 202659,74 kr4,55 kr (7%)
6. maj 202664,29 kr4,55 kr (8%)
23. apr. 202659,74 kr3,78 kr (6%)
22. apr. 202663,52 kr3,78 kr (6%)
19. apr. 202659,74 kr3,78 kr (6%)
18. apr. 202663,52 kr3,78 kr (6%)
15. apr. 202659,74 kr2,26 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret