Gå til hovedindhold

Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Sort / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt

VikanRedskaberEAN: 5705020316692
Pris fra 132 krtil 350 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Sort / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Sort / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt
-20%132 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Sort / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt billede

Produktinformation

Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 er det perfekte redskab til at opgradere din rengøring derhjemme eller på arbejdspladsen. Denne fejekost er designet med medium børstehår, som effektivt samler støv, snavs og affald fra forskellige overflader. M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020316692
Varenr.: 47432729231697
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost m/ret gevind, 310 mm, Medium, Sort
165 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost med ret gevind 310mm medium sort
350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Sort / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Sort / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten132 kr132 krKøb
2Globaltools.dk165 kr165 krKøb
3Elvvs.dk350 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Sort / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt

PriceData har fulgt prisen på Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Sort / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt i 154 dage. Laveste pris i perioden er 132 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Sort / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Sort / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026132 kr33 kr (20%)
24. maj 2026165 kr33 kr (25%)
21. maj 2026132 kr33 kr (20%)
19. maj 2026165 kr33 kr (25%)
18. maj 2026132 kr33 kr (20%)
16. maj 2026165 kr33 kr (25%)
12. maj 2026132 kr33 kr (20%)
11. maj 2026165 kr33 kr (25%)
4. maj 2026132 kr33 kr (20%)
3. maj 2026165 kr33 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret