Gå til hovedindhold

Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Rød / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring

VikanRedskaberEAN: 5705020291548
Pris fra 160 krtil 179,7 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 19,7 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Rød / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 160 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost, 330 mm, Meget stiv, Rød
-29%160 kr
Før 224,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Fejekost, 330 mm, Meget stiv, Rød billede

Produktinformation

Fjern grove og større partikler fra vådeoverflader inde og ude med denne kraftige kost. Passer til alle Vikans skafter.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020291548
Varenr.: 590118
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Rød / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring
-20%179,7 kr
Før 224,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Rød / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring billede

Produktinformation

Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehårDenne fejekost fra Vikan er den ideelle løsning til effektivt at fjerne grove og større partikler fra våde overflader både indendørs og udendørs. Med dens holdbare og k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020291548
Varenr.: 47432779366737

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Rød / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Rød / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk160 kr160 krKøb
2Sikkerhedsgiganten179,7 kr179,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Rød / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring

PriceData har fulgt prisen på Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Rød / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring i 154 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 224,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 160 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Rød / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Rød / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026160 kr19,7 kr (11%)
22. maj 2026179,7 kr19,7 kr (12%)
15. maj 2026160 kr19,7 kr (11%)
14. maj 2026179,7 kr19,7 kr (12%)
2. maj 2026160 kr19,7 kr (11%)
1. maj 2026179,7 kr19,7 kr (12%)
18. apr. 2026160 kr64,63 kr (29%)
17. apr. 2026224,63 kr64,63 kr (40%)
9. apr. 2026160 kr64,63 kr (29%)
8. apr. 2026224,63 kr64,63 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret