Gå til hovedindhold

Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gulve og Vægge

VikanRedskaberEAN: 5705020317941
Pris fra 155 krtil 485 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 330 kr (68% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gulve og Vægge og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost, 410 mm, Blød, Rød
-32%155 kr
Før 228,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Fejekost, 410 mm, Blød, Rød billede

Produktinformation

Denne kost er designet til effektiv fejning af mel, stivelse og andet pulver i tørre områder. Passer til alle Vikans skafter.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020317941
Varenr.: 590272
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gulve og Vægge
-20%182,9 kr
Før 228,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gulve og Vægge billede

Produktinformation

Denne Vikan fejekost er det perfekte redskab til at opgradere din rengøring. Med bløde børstehår og en længde på 41 cm er denne kost ideel til effektiv rengøring af både hjemmet og kommercielle områder. Lavet af holdbare materialer såsom PP, polyester og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020317941
Varenr.: 47432708456785
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost 410mm blød rød
485 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gulve og Vægge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gulve og Vægge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk155 kr155 krKøb
2Sikkerhedsgiganten182,9 kr182,9 krKøb
3Elvvs.dk485 kr485 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gulve og Vægge

PriceData har fulgt prisen på Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gulve og Vægge i 154 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 364 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 155 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gulve og Vægge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 41 cm, bløde børstehår - Rød / 41 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gulve og Vægge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026155 kr27,9 kr (15%)
30. maj 2026182,9 kr27,9 kr (18%)
23. maj 2026155 kr27,9 kr (15%)
22. maj 2026182,9 kr27,9 kr (18%)
15. maj 2026155 kr27,9 kr (15%)
14. maj 2026182,9 kr27,9 kr (18%)
2. maj 2026155 kr27,9 kr (15%)
1. maj 2026182,9 kr27,9 kr (18%)
18. apr. 2026155 kr73,63 kr (32%)
17. apr. 2026228,63 kr73,63 kr (48%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret