Gå til hovedindhold

Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Grøn / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring

VikanRedskaberEAN: 5705020291524
Pris fra 179,7 krtil 477 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 297,3 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Grøn / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179.7 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Grøn / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring
-20%179,7 kr
Før 224,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Grøn / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring billede

Produktinformation

Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehårDenne fejekost fra Vikan er den ideelle løsning til effektivt at fjerne grove og større partikler fra våde overflader både indendørs og udendørs. Med dens holdbare og k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020291524
Varenr.: 47432779399505
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost, 330 mm, Meget stiv, Grøn
224,63 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost 330mm meget stiv grøn
477 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Grøn / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Grøn / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten179,7 kr179,7 krKøb
2Globaltools.dk224,63 kr224,63 krKøb
3Elvvs.dk477 kr477 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Grøn / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring

PriceData har fulgt prisen på Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Grøn / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring i 154 dage. Laveste pris i perioden er 179,7 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 358 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 179,7 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Grøn / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 33 cm, meget stive børstehår - Grøn / 33 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026179,7 kr44,93 kr (20%)
24. maj 2026224,63 kr44,93 kr (25%)
21. maj 2026179,7 kr44,93 kr (20%)
19. maj 2026224,63 kr44,93 kr (25%)
18. maj 2026179,7 kr44,93 kr (20%)
16. maj 2026224,63 kr44,93 kr (25%)
12. maj 2026179,7 kr44,93 kr (20%)
11. maj 2026224,63 kr44,93 kr (25%)
4. maj 2026179,7 kr44,93 kr (20%)
3. maj 2026224,63 kr44,93 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret