Gå til hovedindhold

Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Blå / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring

VikanRedskaberEAN: 5705020292033
Pris fra 186 krtil 563 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 377 kr (67% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Blå / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fejekost 2920, 530 mm, meget stiv, blå
-30%186 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejekost 2920, 530 mm, meget stiv, blå billede

Produktinformation

Kraftig fejekost med lange tykke og meget stive polyester-filamenter, som gør den velegnet til at feje større partikler især i våde/fugtige miljøer. Fås i flere farver. Fejekoste

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Fejekoste
EAN: 5705020292033
Varenr.: 564397
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Blå / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring
-20%212 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Blå / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring billede

Produktinformation

Opgrader din rengøring med den effektive og holdbare Vikan fejekost. Denne fejekost er lavet af materialer som polyester, PP og rustfrit stål, hvilket sikrer langvarig brug og effektiv rengøring. Med en længde på 53 cm og meget stive børstehår er denne fe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020292033
Varenr.: 47429039685969
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost 530mm meget stiv blå
563 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Blå / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Blå / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk186 kr186 krKøb
2Sikkerhedsgiganten212 kr212 krKøb
3Elvvs.dk563 kr563 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Blå / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring

PriceData har fulgt prisen på Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Blå / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring i 153 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 422 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 236 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Blå / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Blå / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026186 kr26 kr (12%)
22. maj 2026212 kr26 kr (14%)
15. maj 2026186 kr26 kr (12%)
14. maj 2026212 kr26 kr (14%)
2. maj 2026186 kr26 kr (12%)
1. maj 2026212 kr26 kr (14%)
18. apr. 2026186 kr79 kr (30%)
17. apr. 2026265 kr79 kr (42%)
9. apr. 2026186 kr79 kr (30%)
8. apr. 2026265 kr79 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret