Gå til hovedindhold

Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Gul / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring

VikanRedskaberEAN: 5705020292064
Pris fra 206,2 krtil 563 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 356,8 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Gul / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 206.2 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost, 530 mm, Meget stiv, Gul
-22%206,2 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Fejekost, 530 mm, Meget stiv, Gul billede

Produktinformation

Fjern grove og større partikler fra vådeoverflader inde og ude med denne kraftige kost. Passer til alle Vikans skafter.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020292064
Varenr.: 590123
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Gul / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring
-20%212 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Gul / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring billede

Produktinformation

Opgrader din rengøring med den effektive og holdbare Vikan fejekost. Denne fejekost er lavet af materialer som polyester, PP og rustfrit stål, hvilket sikrer langvarig brug og effektiv rengøring. Med en længde på 53 cm og meget stive børstehår er denne fe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020292064
Varenr.: 47429039718737
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost 530mm meget stiv gul
563 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Gul / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Gul / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk206,2 kr206,2 krKøb
2Sikkerhedsgiganten212 kr212 krKøb
3Elvvs.dk563 kr563 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Gul / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring

PriceData har fulgt prisen på Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Gul / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring i 154 dage. Laveste pris i perioden er 206,2 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 512 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 206,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Gul / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Gul / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026206,2 kr5,8 kr (3%)
22. maj 2026212 kr5,8 kr (3%)
15. maj 2026206,2 kr5,8 kr (3%)
14. maj 2026212 kr5,8 kr (3%)
2. maj 2026206,2 kr5,8 kr (3%)
1. maj 2026212 kr5,8 kr (3%)
18. apr. 2026206,2 kr58,8 kr (22%)
17. apr. 2026265 kr58,8 kr (29%)
9. apr. 2026206,2 kr58,8 kr (22%)
8. apr. 2026265 kr58,8 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret