Gå til hovedindhold

Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Rød / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring

VikanRedskaberEAN: 5705020292040
Pris fra 212 krtil 563 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 351 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Rød / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 212 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Rød / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring
-20%212 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Rød / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring billede

Produktinformation

Opgrader din rengøring med den effektive og holdbare Vikan fejekost. Denne fejekost er lavet af materialer som polyester, PP og rustfrit stål, hvilket sikrer langvarig brug og effektiv rengøring. Med en længde på 53 cm og meget stive børstehår er denne fe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020292040
Varenr.: 47429039751505
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost, 530 mm, Meget stiv, Rød
-19%214,2 kr
Før 265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost 530mm meget stiv rød
563 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Rød / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Rød / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten212 kr212 krKøb
2Globaltools.dk214,2 kr214,2 krKøb
3Elvvs.dk563 kr563 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Rød / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring

PriceData har fulgt prisen på Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Rød / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring i 154 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 422 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 287 kr.

Den nuværende pris på 212 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Rød / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Fejekost, Vikan, flere farver, polyester/PP/rustfrit stål, 53 cm, meget stive børstehår - Rød / 53 cm | Børster og koste | Fødevaregodkendt | Grundig Rengøring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026212 kr2,2 kr (1%)
24. maj 2026214,2 kr2,2 kr (1%)
21. maj 2026212 kr2,2 kr (1%)
19. maj 2026214,2 kr2,2 kr (1%)
18. maj 2026212 kr2,2 kr (1%)
16. maj 2026214,2 kr2,2 kr (1%)
12. maj 2026212 kr2,2 kr (1%)
11. maj 2026214,2 kr2,2 kr (1%)
4. maj 2026212 kr2,2 kr (1%)
3. maj 2026214,2 kr2,2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret