Gå til hovedindhold

Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Gul / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt

VikanRedskaberEAN: 5705020316661
Pris fra 126,2 krtil 350 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 223,8 kr (64% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Gul / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126.2 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost m/ret gevind, 310 mm, Medium, Gul
-24%126,2 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Fejekost m/ret gevind, 310 mm, Medium, Gul billede

Produktinformation

Denne fejekost med ret gevind er ideel til rengøring mellem maskiner og under borde og fjerner nemt støv, papir og fødevarerester.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020316661
Varenr.: 590236
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Gul / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt
-20%132 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Gul / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt billede

Produktinformation

Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 er det perfekte redskab til at opgradere din rengøring derhjemme eller på arbejdspladsen. Denne fejekost er designet med medium børstehår, som effektivt samler støv, snavs og affald fra forskellige overflader. M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020316661
Varenr.: 47429040406865
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost med ret gevind 310mm medium gul
350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Gul / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Gul / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk126,2 kr126,2 krKøb
2Sikkerhedsgiganten132 kr132 krKøb
3Elvvs.dk350 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Gul / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt

PriceData har fulgt prisen på Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Gul / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt i 155 dage. Laveste pris i perioden er 126,2 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 126,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Gul / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Vikan Fejekost 31 cm, medium børstehår 3166 - Gul / 31 cm | Børster og koste | Fejekoste | Fødevaregodkendt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026126,2 kr5,8 kr (4%)
30. maj 2026132 kr5,8 kr (5%)
23. maj 2026126,2 kr5,8 kr (4%)
22. maj 2026132 kr5,8 kr (5%)
15. maj 2026126,2 kr5,8 kr (4%)
14. maj 2026132 kr5,8 kr (5%)
2. maj 2026126,2 kr5,8 kr (4%)
1. maj 2026132 kr5,8 kr (5%)
18. apr. 2026126,2 kr38,8 kr (24%)
17. apr. 2026165 kr38,8 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret