Gå til hovedindhold

IMI Hydronics TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602

IMI HydronicsSanitetEAN: 7318792923005
Pris fra 106 krtil 267,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 161,5 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97,24 kr 10. maj

Sammenlign priser på TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA Pex overgangsmuffe 20 mm x 3/4"
106 kr
Til butik
IMI TA Pex overgangsmuffe 20 mm x 3/4" billede

Produktinformation

PEX-fittings anvendes i forbindelse med samling af PEX-rør i varme- og brugsvandsystemer. PEX-fittings er fremstillet af AMETAL som er en afzinkningsbestandig legering. Rør og fittings af mærketIMI-TA er kendt for deres ekstremt høje kvalitet. OBS: Produk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 3/4"x20mm
EAN: 7318792923005
Varenr.: 045165246
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 20 mm TA Pex overgang muffe
106,68 kr
Til butik
3/4" x 20 mm TA Pex overgang muffe billede

Produktinformation

Pex-rørskobling består af: nippel-omløber-støttebøsning og spændering dim 12 til 32 mm. Nippel og tilslutningskobling dim 40 til 63 mm.Tilslutningskobling består af støttebøsning med omløber til nippel samt to overlæg med rustfri unbracoskruer. TA-PX er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792923005
Varenr.: 15842946187599
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA PEX overgangsmuffe 20 mm x 3/4
113 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Unite overgangsmuffe kompression PN6 20 mm x 34"
116 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex overgangsmuffe 20 mm x 3/4"
139 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex overgangsmuffe 20 mm x 3/4"
149 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex overgang muffe 20mm x 3/4"
162,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602
267,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS106 kr106 krKøb
2EL-GROSSISTEN106,68 kr106,68 krKøb
3CS MEGASTORE DK113 kr152 krKøb
4Proshop DK116 kr155 krKøb
5BilligVVS DK139 kr139 krKøb
6CompletVVS149 kr149 krKøb
7MaintainIt162,5 kr162,5 krKøb
8vvsfittings.dk267,5 kr267,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602

PriceData har fulgt prisen på TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 97,24 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' x 20x2,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026106 kr
1. jun. 2026106,68 kr
30. maj 2026106 kr
17. maj 2026106,68 kr9,44 kr (10%)
10. maj 202697,24 kr27,76 kr (22%)
3. mar. 2026125 kr2 kr (2%)
2. mar. 2026123 kr5 kr (4%)
15. jan. 2026118 kr2 kr (2%)
9. dec. 2025116 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret