Gå til hovedindhold

TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' - 22x3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602

TASanitetEAN: 7318792923609
Pris fra 104 krtil 258,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 154,75 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 94,3 kr 10. maj

Sammenlign priser på TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' - 22x3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA Pex overgangsmuffe 22 mm x 3/4"
104 kr
Til butik
IMI TA Pex overgangsmuffe 22 mm x 3/4" billede

Produktinformation

PEX-fittings anvendes i forbindelse med samling af PEX-rør i varme- og brugsvandsystemer. PEX-fittings er fremstillet af AMETAL som er en afzinkningsbestandig legering. Rør og fittings af mærketIMI-TA er kendt for deres ekstremt høje kvalitet. OBS: Produk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
EAN: 7318792923609
Varenr.: 045165022
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 22 mm TA Pex overgang muffe
104,04 kr
Til butik
3/4" x 22 mm TA Pex overgang muffe billede

Produktinformation

Pex-rørskobling består af: nippel-omløber-støttebøsning og spændering dim 12 til 32 mm. Nippel og tilslutningskobling dim 40 til 63 mm.Tilslutningskobling består af støttebøsning med omløber til nippel samt to overlæg med rustfri unbracoskruer. TA-PX er V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TA
EAN: 7318792923609
Varenr.: 15842945761615
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA PEX overgangsmuffe 22 mm x 3/4
109 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Overgangs muffe kompression ta 22x3/4 pn10
112 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
3/4 x 22 mm TA Pex overgang muffe
116,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex overgangsmuffe 22 mm x 3/4"
119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex overgangsmuffe 22 mm x 3/4"
125 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex overgang muffe 22mm x 3/4"
160 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' - 22x3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602
258,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' - 22x3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' - 22x3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS104 kr104 krKøb
2EL-GROSSISTEN104,04 kr104,04 krKøb
3CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
4Proshop DK112 kr151 krKøb
5VVS.dk116,75 kr116,75 krKøb
6CompletVVS119 kr119 krKøb
7BilligVVS DK125 kr125 krKøb
8MaintainIt160 kr160 krKøb
9vvsfittings.dk258,75 kr258,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' - 22x3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602

PriceData har fulgt prisen på TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' - 22x3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' - 22x3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for TA Komp. Overgang med muffe 3/4'' - 22x3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026104 kr
1. jun. 2026104,04 kr
30. maj 2026104 kr
17. maj 2026104,04 kr9,74 kr (10%)
10. maj 202694,3 kr11,45 kr (11%)
9. maj 2026105,75 kr4,25 kr (4%)
6. maj 2026110 kr1 kr (1%)
5. maj 2026111 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026110 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026111 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret