Gå til hovedindhold

IMI Hydronics TA Komp. Overgang med muffe 1'' x 32x2,9/3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602

IMI HydronicsSanitetEAN: 7318792952906
Pris fra 277 krtil 686,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 409,25 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TA Komp. Overgang med muffe 1'' x 32x2,9/3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 277 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI TA Pex overgangsmuffe 32 mm x 1"
277 kr
Til butik
IMI TA Pex overgangsmuffe 32 mm x 1" billede

Produktinformation

PEX-fittings anvendes i forbindelse med samling af PEX-rør i varme- og brugsvandsystemer. PEX-fittings er fremstillet af AMETAL som er en afzinkningsbestandig legering. Rør og fittings af mærketIMI-TA er kendt for deres ekstremt høje kvalitet. OBS:Produkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rør & fittings
Farve: brass
Størrelse: 32 mm x 1"
EAN: 7318792952906
Varenr.: 045065382
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
32 mm x 1" TA Pex overgang muffe t/varm PN6
277,56 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IMI Hydronic Overgangs muffe kompression ta 32x1 pn6
291 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Pex overgangsmuffe 32 mm x 1"
299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Px-stik 32mm- 1'' PN 6
299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Pex overgangsmuffe 32 mm x 1"
365 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TA Komp. Overgang med muffe 1'' x 32x2,9/3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602
686,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Overgang med muffe 1'' x 32x2,9/3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TA Komp. Overgang med muffe 1'' x 32x2,9/3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS277 kr277 krKøb
2EL-GROSSISTEN277,56 kr277,56 krKøb
3Proshop DK291 kr330 krKøb
4CompletVVS299 kr299 krKøb
5CS MEGASTORE DK299 kr338 krKøb
6BilligVVS DK365 kr365 krKøb
7vvsfittings.dk686,25 kr686,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TA Komp. Overgang med muffe 1'' x 32x2,9/3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602

PriceData har fulgt prisen på TA Komp. Overgang med muffe 1'' x 32x2,9/3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 276 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 321 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 302 kr.

Den nuværende pris på 277 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for TA Komp. Overgang med muffe 1'' x 32x2,9/3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for TA Komp. Overgang med muffe 1'' x 32x2,9/3,0 mm. Med støttebøsning til pex. Type TA 602 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026277 kr
1. jun. 2026277,56 kr
30. maj 2026277 kr
20. maj 2026277,56 kr34,44 kr (11%)
15. maj 2026312 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026316 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026317 kr4 kr (1%)
13. apr. 2026321 kr6 kr (2%)
10. apr. 2026315 kr6 kr (2%)
20. jan. 2026321 kr19 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret