Gå til hovedindhold

Strømforsyning ATX - ASUS TUF Gaming 750W Gold, fuldt modulær, sort

AsusComputer – strømforsyningerEAN: 4711081786733
Pris fra 754 krtil 1.224 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 470 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 654 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Strømforsyning ATX - ASUS TUF Gaming 750W Gold, fuldt modulær, sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 754 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming 750Watt 80 PLUS Gold
754 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming 750Watt 80 PLUS Gold billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.0/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 750 watt

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90YE00S3-B0NA00
EAN: 4711081786733
Varenr.: 1000802674
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS TUF Gaming 750W Gold PSU
790 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF GAMING 750W 80+ Gold Fully Modular ATX 3.0 PSU - GEEKD.dk
831 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING 750W 80+ Gold Fully Modular ATX 3.0 PSU - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming 750W Gold enhed til strømforsyning 20+4 pin ATX ATX Sort ASUS TUF Gaming 750W Gold. Total effekt: 750 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Kombineret effekt (+3,3 V): 130 W. Motherboard, strømstik: 20+4 pin ATX, Længde på strømkab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: PSU
EAN: 4711081786733
Varenr.: 51247894561104
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ATX - ASUS TUF Gaming 750W Gold, fuldt modulær, sort
-11%869 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ATX - ASUS TUF Gaming 750W Gold, fuldt modulær, sort
-11%889 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF Gaming 750Watt 80 PLUS Gold
969 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Tuf Gaming 750w Atx 80+ Gold Strømforsyning
-0%1.061 kr
Før 1.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS TUF Gaming 750W ATX-strømforsyning, 750 W
1.224 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strømforsyning ATX - ASUS TUF Gaming 750W Gold, fuldt modulær, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strømforsyning ATX - ASUS TUF Gaming 750W Gold, fuldt modulær, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK754 kr754 krKøb
2Komplett DK790 kr790 krKøb
3Geekd831 kr831 krKøb
4Boligcenter DK869 kr869 krKøb
5Vivas DK889 kr968 krKøb
6Ultrashop969 kr969 krKøb
7Dustin DK1.061 kr1.147,25 krKøb
8Teknikproffset DK1.224 kr1.273 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Strømforsyning ATX - ASUS TUF Gaming 750W Gold, fuldt modulær, sort

PriceData har fulgt prisen på Strømforsyning ATX - ASUS TUF Gaming 750W Gold, fuldt modulær, sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 793 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 728 kr.

Den nuværende pris på 754 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Strømforsyning ATX - ASUS TUF Gaming 750W Gold, fuldt modulær, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Strømforsyning ATX - ASUS TUF Gaming 750W Gold, fuldt modulær, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026754 kr3 kr (0%)
1. jun. 2026757 kr1 kr (0%)
31. maj 2026758 kr1 kr (0%)
30. maj 2026757 kr2 kr (0%)
29. maj 2026755 kr2 kr (0%)
28. maj 2026757 kr1 kr (0%)
27. maj 2026758 kr2 kr (0%)
25. maj 2026760 kr2 kr (0%)
24. maj 2026758 kr1 kr (0%)
23. maj 2026759 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret