Gå til hovedindhold

ASUS TUF GAMING 650B Strømforsyning - 650 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified

AsusComputer – strømforsyningerEAN: 4718017724159
Pris fra 484 krtil 737 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 253 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 476 kr 26. apr.

Sammenlign priser på ASUS TUF GAMING 650B Strømforsyning - 650 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 484 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF-GAMING-650B 650Watt 80 PLUS Bronze
484 kr
Til butik
ASUS TUF-GAMING-650B 650Watt 80 PLUS Bronze billede

Produktinformation

ASUS TUF-GAMING-650B - Strømforsyning (intern) - ATX12V / EPS12V - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 650 watt

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90YE00D1-B0NA00
EAN: 4718017724159
Varenr.: 996740541
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF GAMING 650W 80+ Bronze Power Supply PSU - GEEKD.dk
559 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING 650W 80+ Bronze Power Supply PSU - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS TUF-GAMING-650B enhed til strømforsyning 650 W 20+4 pin ATX ATX Sort ASUS TUF-GAMING-650B. Total effekt: 650 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Indgangsstrøm: 25 A. Motherboard, strømstik: 20+4 pin ATX, Længde på strømkabel på bundkort: 60...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: PSU
EAN: 4718017724159
Varenr.: 51247893741904
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS TUF Gaming 650B strømforsyning 650 W ATX - Sort
-10%599 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS TUF Gaming 650B strømforsyning 650 W ATX - Sort billede

Produktinformation

Stabil strøm til din PC-bygningASUS TUF Gaming 650B leverer 650 W stabil effekt til gaming‑ og arbejdsstationer, hvor driftssikker strøm er afgørende. Den ATX‑baserede PSU er skabt til stationære PC’er og passer i almindelige ATX‑kabinetter. Det sorte design med TUF‑detaljer giver et stilrent look i dit setup.Fordele ved ATX strømforsyningMed en 80 PLUS Bronze‑certificering udnyttes strømmen effektivt, og du får de tilslutninger, der skal til til et moderne system: 20+4‑pin bundkortstik, flere perifere stik og SATA‑forbindelser til lagring. Dimensionerne på 8,6 × 15,0 × 15,0 cm gør den nem at planlægge i de fleste builds.Formål: PCPSU‑formfaktor: ATXSamlet effekt: 650 WAC‑indgangsspænding: 100 – 240 VBundkortstrøm: 20+4‑pin ATXSATA‑strømstik: 5Perifere (Molex) 4‑pin: 4Farve: SortMål (H × B × D): 8,6 × 15,0 × 15,0 cm80 PLUS: Bronze...

Produktspecifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 2.85g
EAN: 4718017724159
Varenr.: 2117156
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS TUF-GAMING-650B Strømforsyning 650Watt
600 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS TUF Gaming 650B strømforsyning 650 W ATX - Sort
-10%619 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING 650B Strømforsyning - 650 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified
737 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING 650B Strømforsyning - 650 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING 650B Strømforsyning - 650 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK484 kr484 krKøb
2Geekd559 kr559 krKøb
3Boligcenter DK599 kr599 krKøb
4Teknikproffset DK600 kr649 krKøb
5Vivas DK619 kr698 krKøb
6Proshop DK737 kr776 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF GAMING 650B Strømforsyning - 650 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF GAMING 650B Strømforsyning - 650 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified i 164 dage. Laveste pris i perioden er 476 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 567 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 523 kr.

Den nuværende pris på 484 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS TUF GAMING 650B Strømforsyning - 650 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS TUF GAMING 650B Strømforsyning - 650 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026484 kr1 kr (0%)
29. maj 2026483 kr1 kr (0%)
28. maj 2026484 kr1 kr (0%)
25. maj 2026485 kr1 kr (0%)
24. maj 2026484 kr1 kr (0%)
22. maj 2026485 kr1 kr (0%)
17. maj 2026484 kr1 kr (0%)
16. maj 2026483 kr3 kr (1%)
14. maj 2026480 kr1 kr (0%)
13. maj 2026479 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret